NatureHolic Fächerfeed - Krmivo pro filtrující krevety 30g

Kód: 3942
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
225 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Filtrující krevety potřebují v akváriu silný proud, popřípadě i samostatné proudové čerpadlo. Pokud tomu tak není, zvířata sbírají potravu ze dna akvária a někdy si mohou poranit vějíře. V tomto případě zvířata po čase vyhládnou. Nevhodné, nízkoenergetické krmivo vede ik trvalým nedostatkům vějířů filtrujících krevet. Natureholic Fächerfeed jim poskytuje energii a živiny, které potřebují pro zdravý život, ke svlékání krunýře a růst bez příznaků nedostatku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Biologicky hodnotné kompletní krmivo Natureholic Fächerfeed je jemně mleté ​​práškové krmivo speciálně pro filtrující krevety. Obsahuje krill, spirulinu, moringu a Dunaliella salina a speciální směs okamžitě biologicky dostupných organických minerálních sloučenin. Zaručeně neobsahuje rybí moučku a jiné podřadné živočišné moučky.

Filtrující krevety žijí v přírodě v říčních úsecích se silným proudem, kde se svými silnými, ostnatýma nohama drží kamínků a kde jejich přední nohy, vyvinuté na vějíře, sbírají potravu, která se kolem nich unáší. Vyšetření žaludku divoce žijících krevet ukázala, že konzumují jídlo s extrémně vysokým obsahem bílkovin.

Toto krmivo to bere v úvahu. Neobvykle vysoký obsah tuku 11% v krmivu NatureHolic je také přizpůsoben enormním energetickým nárokům filrujících krevet.

Obsažené proteiny pocházejí z bezobratlých, mikroorganismů a řas. Krmivo obsahuje nejen nutričně prospěšný chitin, který podporuje krevety během procesu svlékání, ale také růstový hormon ekdyson. Je použita směs pivovarských kvasnic a pivovarských obilovin, která obsahuje extrémně vysoký podíl nukleotidů (tj. stavebních prvků nukleových kyselin) a fosfolipidu lecitinu.

Řasy Spirulina a Dunaliella salina a listy stromu Moringa přispívají k přírodním vitamínům, minerálům a sekundárním rostlinným látkám, zejména karotenoidům.

Složení

Hmyz (24% larev Hermetia), vedlejší rostlinné produkty, zelenina (včetně 3% Moringa oleifera), měkkýši a korýši (včetně 12% krevet, 5% krill), bakteriální bílkovina z Corynebacterium glutamicum, rostlinné bílkovinné extrakty, oleje a tuky (včetně 0,15% manánových oligosacharidů, 0,05% beta-glukanů), řasy, ovoce

Výživové doplňky na 1 kg krmiva
Vitamin A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná sůl vápenatá) 150mg; Měď (síran měďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangan (oxid manganatý) 31 mg, selen (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinek ( oxid zinečnatý) 30 mg;

Dávkování

Krmte 1-2 krát týdně tolik, kolik zvířata dokážou přijmout za pár minut.

Balení

30 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: