NatureHolic Guppyfeed - Krmivo pro Kupky a živorodky 4g (Vzorek)

Kód: 3924
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Krmivo NatureHolic Guppyfeed je šité na míru pro potřeby kupek a jejich příbuzných jako Endler Guppies v akváriu. Kromě kvalitních živočišných surovin obsahuje také rostlinné složky, které kupkám prospívají. Měkké granule chrání citlivá ústa kupek před poraněními způsobenými tvrdou potravou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NatureHolic Guppyfeed je jemný měkký granulát o tloušťce zrna 0,5 mm, který je vhodný jako hlavní krmivo pro všechny akvarijní ryby a zejména pro kupky. Jemná konzistence krmných perliček připomíná přirozené larvy hmyzu. Chrání citlivé rybí tlamy před mikroúrazy způsobenými tvrdým krmivem nebo krmivem s ostrými hranami. Kromě živočišných složek potřebují gupky ve své stravě i zeleninovou složku. Jako speciální přísady proto do krmiva NatureHolic Guppyfeed přidáváme česnekový extrakt a prášek z listů zázračného stromu Moringa olifera. Tyto bylinné přísady mají údajně pozitivní účinky na imunitní systém a barvu okrasných ryb.

Jemná granulovaná potrava se po krmení chvíli unáší po hladině vody, odkud ji kupky orientované na hladinu jedí horními ústy. Jemná zrnitost zaručuje, že toto hodnotné krmivo mohou konzumovat i malé krupičky.

Živiny jsou v krmivu vyváženy a připraveny tak, aby byly lehce stravitelné, takže ryby nevylučují mnoho živin výkaly. Tím se zabrání zakalení vody v důsledku přebytečných živin ve vodě v akváriu.

Speciální inovace NatureHolic

Komplex NH Immun+ speciálně vyvinut pro krmivo NatureHolic Chichfeed. je založen na rostlinných látkách a látkách s prebiotickým účinkem, které dokáží posílit imunitní systém okrasných ryb v akváriu. Zejména výtažky z česneku působí na posílení imunity a chrání i před parazity.

Vysoce účinná přísada NH Color + která se spoléhá na 5 různých zesilovačů barev: beta-karoten, lutein, zeaxanthin, lykopen a astaxanthin. Karotenoidy přispívají k dobrému vývoji barvy a mohou dokonce posílit imunitní systém a podporovat rozmnožování akvarijních ryb.

Komplex NH Energy+, tvořený speciálními aminokyselinami a jejich deriváty, přispívá s L-karnitinem nebo kyselinou gama-aminomáslovou k výraznému zlepšení kondice, jakož i lepšímu a zdravějšímu růstu akvarijních ryb. Tyto pozitivní účinky se již odedávna využívají v akvakultuře a nyní je najdeme iu okrasných ryb v akváriu.

Komplex NH Fulvin+ obsahuje huminovou látku fulvic acid nebo fulvic acid. Kromě transportu vitamínů, stopových prvků a minerálů dokážou fulvíny také vázat škodliviny a brzdit růst bakterií, což má pozitivní vliv na zdravé trávení a silný imunitní systém. Očekávaná délka života ryb se může zvýšit, protože mohou lépe absorbovat živiny.

Složení
rybí moučka, rostlinné bílkovinné extrakty, vedlejší rostlinné produkty, rybí bílkovinný hydrolyzát, rybí tuk (zdroj omega3), moringa olifera, česnekový extrakt, rozmarýnový extrakt, beta-glukany

Doplňky stravy na kg krmiva
Vitamíny: Vitamin A 25 000 IU, Vitamin D 2 200 IU, Vitamin E 400 mg, Vitamin C 1 000 mg/kg

Analytické složení
hrubý protein 43%, hrubý tuk 13%, hrubý popel 7%, hrubá vláknina 1% Doplňkové látky na kg: Vitamíny: Vitamíny: Vitamin A 25 000 IU, Vitamin D 2 200 IU, Vitamin E 400 mg, Vitamin C 1 0 / kg

Dávkování

Krmte několikrát denně malým množstvím, které ryby snědí do několika minut. Je lepší krmit několikrát denně a v menším množství.

Balení

4g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro ryby
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: