NatureHolic INFRARED BALLS - Funguje proti nežádoucím choroboplodným zárodkům v akváriu 47ml/25g

Kód: 3971
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Infračervené míčky NatureHolic využívají nejnovější technologii a zabraňují růstu choroboplodných zárodků v akváriu. Byly speciálně vyvinuty pro všechny sladkovodní bezobratlí ve spolupráci s předními chovateli krevet, biology a dalšími odborníky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Infračervené záření se dnes terapeuticky využívá v medicíně a také v kosmetice. Pozitivně ovlivňuje hojení ran, zánětů a dokonce i rakoviny a aktivně bojuje proti bakteriím.

Infračervené míčky NatureHolic využívají také antibakteriální účinek infračerveného světla. Zpřístupňují tento high-tech princip všem akvaristům, neboť mikrokuličky obohacené o speciální minerály reagují se světlem akvária a následně vyzařují mírné infračervené záření.

Patogenní zárodky ve vodě jsou účinně inhibovány infračerveným světlem a počet zárodků klesá. Nejlepší je umístit pelety do misky na krmení krevet na substrátu na dobře tekoucím místě, aby se co nejvíce zárodků dostalo do kontaktu se zářením.

Základní vlastnosti

  • Infračervené míčky NatureHolic využívají také antibakteriální účinek infračerveného světla. Zpřístupňují tento high-tech princip všem akvaristům, neboť mikrokuličky obohacené o speciální minerály reagují se světlem akvária a následně vyzařují mírné infračervené záření. Účinně omezuje choroboplodné zárodky a dokážou udržet celkový počet zárodků ve vodě v akváriu na velmi nízké úrovni. To je naprosto nezbytné pro úspěšný chov a rozmnožování krevet.
  • Infračervené míčky NatureHolic využívají nejnovější technologii a zabraňují růstu choroboplodných zárodků v akváriu
  • Infračervené míčky jsou zaručeně netoxické a neškodné pro krevety, raky, kraby, šneky a mušle. Pro zdravé a vitální krevety - vyrobeno v Japonsku.
  • Zabraňte jednoduše a efektivně epidemickým hromadným úmrtím a zajistěte nejlepší kvalitu vody díky funkci infračerveného záření pro redukci choroboplodných zárodků
  • Účinně omezují choroboplodné zárodky a dokážou udržet celkový počet zárodků ve vodě v akváriu na velmi nízké úrovni. To je naprosto nezbytné pro úspěšný chov a rozmnožování krevet. Díky tomu jsou infračervené míčky NatureHolic ideální pro náročné krevety, jako jsou Redbee, Tchaj-wan Bees a Neocaridina.

Použití

Na každých 10 l vody v akváriu přidejte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 měsících míčku vyměňte, aby jejich funkce zůstala nedotčená. Doporučujeme použít v misce na krmení krevet jak je znázorněno na fotografii nebo přímo na substrát. Minerální kuličky lze použít i ve filtru s filtračním sáčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: