NatureHolic Krabbenfeed - Krmivo pro kraby 10g (Vzorek)

Kód: 3957
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
120 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Natureholic Krabbenfeed je pečlivě složen z přírodních ingrediencí a optimálně přizpůsoben všežravcům mezi kraby. Lahodné, pečlivě vyrobené tyčinky odolné vůči vodě jsou lehce stravitelné a neznečišťují vodu. Díky svým kvalitním ingrediencím dodají vašim krabům v teráriu, paludáriu, akvateráriu a akváriu všechny živiny, minerály, vitamíny a stopové prvky, které dennodenně potřebují, a tak zabrání i potenciálně smrtelným problémům se změnou krunýře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Krabi v přírodě mají zpravidla velmi pestrou stravu. Většina druhů je všežravá a tuto preferenci vzal výrobce v úvahu.

Hlavní vlastnosti

  • Obsahuje biologicky vyvážené živočišné a rostlinné složky, které jsou tak či onak také součástí přirozeného potravinového spektra všežravých krabů ve volné přírodě.
  • Cenné složky krmiva podporují svlékání, trávení, růst a rozmnožování krabů
  • V krmivu není použita levná rybí a živočišná moučka. Namísto toho jsou v krmivu pro kraby hmyz a korýši, které přispívají nejen k nutričně prospěšným bílkovinám, ale dodává i chitin, který krabům umožňuje optimální stavbu krunýře, a dodávají svlékací a růstový hormon ekdyson, který podporuje proces změny krunýře.
  • Měkkýši a bakterie poskytují další vysoce kvalitní bílkoviny.
  • NatureHolic Krabbenfeed tak poskytuje všežravému krabovi vše, co potřebuje pro zdravý růst, bezproblémové svlékání a úspěšné rozmnožování (v rámci možností v akváriu, teráriu, paludáriu nebo akvateráriu).
  • Natureholic Krabbenfeed obsahuje speciální směs minerálů, stopových prvků a vitamínů s vysoce biologicky dostupnými organickými minerálními sloučeninami.

Složení

Hmyz, zelenina, měkkýši a korýši, bakteriální bílkovina z Corynebacterium glutamicum, rostlinné bílkovinné extrakty, listy, oleje a tuky, řasy, bylinky

Výživové doplňky na 1 kg krmiva
Vitamin A 20000 IU, vitamín D3 (E671) 1500 IU, vitamín C (askorbylmonofosfát, sodná sůl vápenatá) 150mg; Měď (síran měďnatý, pentahydrát) 3 mg, železo (síran železnatý, monohydrát) 24 mg, jód (jodid draselný) 0,3 mg, mangan (oxid manganatý) 31 mg, selen (seleničitan sodný) 0,1 mg, zinek ( oxid zinečnatý) 30 mg; Senzorické přísady: barviva

Dávkování

Krmte 1-2 krát denně tolik, kolik zvířata dokážou přijmout během několika minut. Krmte střídmě, na jednoho kraba obvykle stačí 1-3 tyčinky

Balení

10g

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: