NatureHolic LonglifePudding - Pudinkové krmivo pro mláďata 50ml

Kód: 3963
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
300 Kč
Momentálně nedostupné

NatureHolic LonglifePudding dodává mladým krevetám, filtrujícím krevetám, šnekům a mušlím všechny živiny a cenné životně důležité látky, které potřebují pro zdravý vývoj. Longlife pudink zajišťuje stálý přísun krmiva po dlouhou dobu (až hodinu) a téměř neznečišťuje vodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Longlife pudink se přitiskne na sklo akvária a tak dávkuje optimální množství potravy každou sekundu, každou minutu až hodinu. Trvalý přísun krmiva je obzvlášť důležitý pro mláďata krevet, protože se nemohou v prvních dnech dostat ke krmivu, a proto jsou závislé na „dostupném krmivu“.

Jemné částečky potravy z pudinku s dlouhou životností plavou a dostávají se k mláďatům krevet v celém akváriu. Zvířata tak dostávají rovnoměrný a stálý přísun krmiva. Tento druh krmiva je také ideální pro vějířovité krevety, filtrační šneky a také pro mušle. Jednoduše připevníte kuličku pudinku s dlouhou životností o velikosti hrášku na sklo akvária.

Hlavní vlastnosti

  • Použity jsou suroviny nejvyšší kvality. Zpracovány způsobem, který zachovává vitamíny a je šetrný k minerálům.
  • Bez umělých konzervantů
  • Ideální krmivo pro mláďata krevet

Složení

Vedlejší produkty živočišného původu (včelí produkt), řasa spirulina, vedlejší rostlinné produkty, obilí, hmyz, chaluha, kvasnice, řasa chlorella, bylinky, oleje a tuky, minerální látky

Dávkování

Porce velikosti hrášku na objem nádrže 20l

Balení

50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: