NatureHolic MainPudding - Komplexní pudinkové krmivo 50ml

Kód: 3945
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NatureHolic MainPudding je vhodný zejména pro každodenní používání. Obsahuje všechny cenné živiny a bílkoviny, které krevety potřebují ke stavbě krunýře, vývoj vajíček a zdravý metabolismus. Všechny složky surovin byly pečlivě vybrány a podléhají přísným kontrolám v rozsáhlých laboratorních testech. Variace pudinku Natureholic byly několik let testovány v největším německém zařízení pro krevety v Mannheimu ve více než 300 nádržích s 200 druhy krevet, krabů a šneků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro NatureHolic MainPudding i pro zbytek pudinkové série krmiv, jsou použity pouze pečlivě vybrané a přísně kontrolované, na vitamíny bohaté bylinky, zelenina a ovoce v šetrné sušené formě. To znamená, že všechny přírodní vitamíny, minerály, životně důležité látky a sekundární rostlinné látky nejsou ovlivněny tepelným výrobním procesem, ale stále zůstávají do značné míry nezměněny.

Hlavní vlastnosti

  • Všechny bílkoviny a aminokyseliny v tomto krmivu pocházejí výlučně z hmyzu a mikroorganismů. Toto krmivo rovněž podporuje tvorbu prospěšného biofilmu.
  • V krmivu není použita rybí moučka a podřadná živočišná moučka.
  • Krmivo obsahuje méně než 40% bílkovin, což působí proti problémům se svlékáním.
  • Se speciální směsí okamžitě biologicky dostupných organických minerálních sloučenin as montmorillonitem rovněž na sebe váže škodlivé látky a dodává
  • potřebné minerály.
  • Velikosti částic byly optimálně přizpůsobeny jednoduchému příjmu potravy.

Složení

Řasa Spirulina, vedlejší rostlinné produkty, obiloviny, hmyz, kelp, kvasnice, řasa Chlorella, bylinky, oleje a tuky, minerální látky

Dávkování

Jednoduše přitlačte porci, kterou mohou zvířata sníst za 5 minut na sklo akvária - krmte střídmě.

Balení

50 ml

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: