NatureHolic Protein Wafers - Proteinové oplatky pro raky a krevety 30 g

Kód: 3975
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
200 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NatureHolic Protein Wafers je speciální proteinové pro krevetky. Toto krmivo má vyvážený obsah bílkovin, přičemž se ve vodě nerozpadá.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Během růstu, ale i během rozmnožování mají bezobratlí, jako jsou trpasličí krevety a krabi, zvýšenou potřebu bílkovin

Nejčastějším důvodem stagnace reprodukce je často vývoj vajíček. Zejména ty jsou závislé na fosfolipidovém lecitinu a nukleových kyselinách, a proto toto krmivo obsahuje i extrakt z pivovarských kvasnic. Zbývající proteiny pocházejí z hmyzu a mikroorganismů, jako jsou bakterie a kvasinky. Krmivo obsahuje také svlékací a růstový hormon ekdyson, který má příznivý vliv na růst a rozmnožování.

Krmivo dále obsahuje speciální stopové prvky a minerální sloučeniny. Cenný montmorillon, vrstvený silikát se schopností absorbovat škodliviny a choroboplodné zárodky, má pozitivní vliv na střevní flóru.

Hlavní vlastnosti

  • Obsah bílkovin v tomto bílkovinném krmivu je něco přes 40%. To znamená, že je možné vyloučit problémy se svlékáním v důsledku nadměrného příjmu bílkovin.

Složení

Rostlinné vedlejší produkty, hmyz, řasy (10% Spirulina platensis), obiloviny, bakteriální protein z Corynebacterium glutamicum, kvasnice, minerální látky (100% montmorillonit)

Doplňky stravy na kg krmiva
Vitamin D3 (cholekalciferol) 2000 IU, vitamin E (3a700) 100 mg, vitamin C (askorbylmonofosfát) 150 mg Stopové prvky: E1 - železo (monohydrát síranu železnatého) 80 mg, E2- jód 5 mg , E4 - měď (síran měďnatý, pentahydrát) 5 mg, E5 - mangan (oxid manganu (II) 20 mg, E6 - zinek (oxid zinečnatý) 80 mg

Dávkování

Krmte tolik, kolik zvířata dokážou přijmout za pár minut, 1-2 krát týdně. Krmte střídmě, jedna podložka obvykle vystačí na 15 krevet nebo 1 kraba.

Balení

30 gramů

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: