NatureHolic TOXEX BALLS - Váže toxické látky v akváriu 47ml/25g

Kód: 3969
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NatureHolic TOXEX BALLS jsou vysoce aktivní nano minerální kuličky. Dokáží vázat škodliviny a poskytnout vašim bezobratlým cenné minerály a stopové prvky. Rozkládají dusičnany a amoniak. Toxexové kuličky NatureHolic pomáhají zlepšit kvalitu vody a vytvářejí dobré podmínky pro citlivé krevety, jako jsou Red Bee, Tchaj-wan Bees a také pro vysoce vyšlechtěné neocaridiny. V toxexových kuličkách najdou užitečné bakterie obrovskou oblast osídlení, která se pak využívá k rozkladu škodlivin. Jedná se o vysoce aktivní filtrační materiál, který splňuje nejvyšší nároky - Toxex Balls jsou jediným filtračním materiálem, který zároveň poskytuje cenné minerály a stopové prvky. Ideální pro všechna akvária s krevetami

Detailní informace

Detailní popis produktu

NatureHolic Toxex Balls zlepšují denitrifikaci v akváriu, absorbují škodlivé látky a zásobují všechny obyvatele akvária důležitými minerály a stopovými prvky. Můžete tak přispět k výraznému zlepšení kvality vody a snížit znečištění v akváriu. Pro akvárium je obzvlášť zajímavá denitrifikace – škodlivé dusitany a amoniak, jakož i dusičnany se v akvarijní vodě rozkládají a nakonec se přeměňují na naprosto neškodný plynný dusík. Odstraňují se také škodliviny jako měď a uvolňují se cenné minerály jako vápník a další stopové prvky důležité pro krevety, raky, vodní šneky, akvarijní rostliny a okrasné ryby.

NatureHolic TOXEX BALLS jsou vysoce aktivní nano minerální kuličky. Dokáží vázat škodliviny a poskytnout vašim bezobratlým cenné minerály a stopové prvky. Rozkládají dusičnany a amoniak.

Základní vlastnosti

  • Kuličky NatureHolic ToxEx Balls poskytují všem obyvatelům akvária důležité minerály a stopové prvky.
  • Tyto speciální kuličky vyrobené pro NatureHolic v Japonsku obsahují všechny esenciální minerály a stopové prvky jako vápník, hořčík, draslík, mangan, zinek, kobalt a chrom – které naši obyvatelé akvária potřebují každý den. Pokud chybí, zvířata jsou trvale oslabena. Toto je obzvlášť patrné u mladých zvířat, která pak po několika dnech jednoduše zmizí.
  • Toxexové kuličky jsou navíc schopny odstraňovat škodlivé látky z akvarijní vody adsorpcí. V tomto fyzikálním procesu jsou látky drženy na povrchu jiné látky takzvanými van der Waalsovými silami. Během tohoto procesu se mohou vázat škodlivé látky jako olovo, měď a jiné škodliviny a zpětně se uvolňují cenné minerály a stopové prvky.
  • Toxexové kuličky mohou také podpořit denitrifikaci. Bakterie degradující dusičnany se usazují uvnitř míčků a přeměňují tuto dusíkatou sloučeninu, která může potenciálně způsobit problémy se svlékáním, na atmosférický dusík.

Použití

Na každých 10 l vody v akváriu přidejte 10 ml Toxex Balls do akvária. Po 6 měsících míčku vyměňte, aby jejich funkce zůstala nedotčená. Doporučujeme použít v misce na krmení krevet jak je znázorněno na fotografii nebo přímo na substrát. Minerální kuličky lze použít i ve filtru s filtračním sáčkem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: