Aquael Pat Mini

Kód: 5096
Neohodnoceno
Značka: Aquael
275 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

PAT MINI je vnitřní filtr s malými vnějšími rozměry pro instalaci v malých a středně velkých akváriích. Zařízení se skládá z hlavy a filtrační vložky. Díky použití inovativních konstrukčních řešení má hlava maximální kapacitu 400 l/h při spotřebě energie 4 W.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AQUAEL PAT MINI - mini turbínový filtr PAT MINI určený pro malá sladkovodní akvária. Zařízení se skládá z malé hlavy a pečlivě vybrané filtrační špičky. Díky inovativním konstrukčním řešením má hlava maximální kapacitu až do 400 l/h, což je stejné jako typický středně velký turbínový akvarijní filtr. A to vše při spotřebě energie maximálně 4 W. Jako výsledek, PAT MINI zajišťuje účinnou filtraci i ve 120litrové nádrži. Nebude však dělat příliš velkou „pračku“ v mnohem menším akváriu? Neexistuje strach, protože na přední straně hlavy je přepínač, který ovládá účinnost, která vám umožňuje přizpůsobit tento parametr potřebám každého akvaristy. Filtr má také směrový konec, který vám umožňuje omezit vodní proud v akváriu tím, že jej nasměrujete například na stěnu nádrže. Je také vybaven provzdušňovací trubicí připojenou k výstupní trysce, která umožňuje efektivní okysličování vody v nádrži.

Houba, která je součástí filtru PAT MINI, je mimořádně účinná při mechanické filtraci v akváriu, zachytávající ty nejmenší viditelné nečistoty z vody. Kromě toho je ideálním podkladem pro vytvoření kmenů prospěšných nitrifikačních bakterií, které zpracují amoniak a dusičnany pro ryby toxické látky. Údržba houby je velmi jednoduchá a trvá jen několik desítek vteřin. Tímto způsobem zajišťujeme kontinuitu provozu filtru a zaručujeme, že obyvatelé našeho akvária budou plavat v křišťálově čisté vodě a bez toxinů.

Instalace zařízení je velmi jednoduchá díky silnému držáku přísavek s přídavným funkčním držákem, kterým je připevněn filtr na okraji skla akvária.

Filtr PAT MINI může spolupracovat se vzduchovým kompresorem AQUAEL a sterilizátorem vody AQUAEL MINI UV. K dispozici jsou také vyměnitelné houby.

Technické údaje:
Výkon: 4W
Kapacita: 400 l/h
Doporučeno pro nádrže: 10-120l

Rozměr filtru: 3,8x5,3x14cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: