AZOO Mineral Plus 120ml

Kód: 5835
Neohodnoceno
Značka: AZOO
205 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
5.3.2024

AZOO Mineral Plus je přípravek obsahující všechny potřebné minerály pro kvalitní život, reprodukci, proces svlékání a vývoj vajíček. MINERAL PLUS dodává do akvária minerály, které jsou nezbytné pro všechny procesy, a dokonale se stará o zdraví krevet. Přípravek není určen k mineralizaci osmotické vody, např. pro zvýšení tvrdosti GH.

Detailní informace

Detailní popis produktu


Jedná se o přípravek obsahující všechny potřebné minerály pro kvalitní život, reprodukci, proces svlékání a vývoj vajíček. MINERAL PLUS dodává do akvária minerály, které jsou nezbytné pro všechny procesy, a dokonale se stará o zdraví krevet. Přípravek není určen k mineralizaci osmotické vody, např. pro zvýšení tvrdosti GH.

Současně použití AZOO MINERAL PLUS a VITA PLUS zaručuje, že vaše krevety dostávají všechny nezbytné vitamíny a minerální látky potřebné pro všechny životní procesy. AZOO MINERAL PLUS a VITA PLUS jsou nejjednodušším způsobem, jak správně pečovat o sladkovodní krevety.

AZOO MINERAL PLUS
- doplňuje chybějící minerály nedostupné ve standardních krmivech a zabraňuje výskytu častých onemocnění způsobených nedostatkem výživy.
- doplňuje základní minerály, které jsou nezbytné během procesu vývoje vajíček, také se zvyšuje rychlost reprodukce krevet
- vyrobeno z vysoce kvalitních, rozpustných ingrediencí, které jsou absorbovány krevetkami, rychle a efektivně se doplňuji
- zvyšuje odolnost krevet proti během procesu svlékání, zvyšuje přežití novorozených krevet
- nezvyšuje celkovou tvrdost GH a uhličitanovou tvrdost KH. Lze použít spolu s doplňky pro úpravu osmotické vody
- zvyšuje vybarvení červených krevet 

Návod k použití: Pravidelné dávkování: přidejte 1 ml na 10 l vody každé 3-5 dny v závislosti na množství krevet.

Před použitím dobře protřepejte. Aplikujte co nejblíže k výstupu filtru
Po použití těsně uzavřete a skladujte na chladném a tmavém místě.
Víčko slouží jako pohodlná odměrka pro měření - 1 plný uzávěr = 20 ml, miska uvnitř uzávěru = 5 ml

Obsah balení 120ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: