Benibachi Mironekuton - Kámen 1ks (Vzorek)

Kód: 5207
Neohodnoceno
Značka: Benibachi
100 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

BENIBACHI Mironekuton je originální, vzácný japonský minerál (kámen) od lídra chovu krevet.

Detailní informace

Detailní popis produktu

BENIBACHI Mironekuton je originální, vzácný japonský minerál (kámen) od lídra chovu krevet.

Benibachi Mironekuton (100% čistý) je vzácný minerál vyskytující se na jediném místě v Japonsku. Byl sklizen speciálně pouze pro značku Benibachi ve své nejčistší formě. Mironekuton vznikl před miliony let a to je důvod, proč je tak vzácný. Skládá se z několika desítek minerálů a stopových prvků, které jsou pozůstatky rostlin, planktonu, řas a jiných mořských živočichů, ze kterých je složen. Po vložení minerálu do vody začne pozvolně uvolňovat tyto látky, což má významný vliv na kvalitu vody a život krevet.

Speciální vlastnosti
Benibachi Mironekuton (100% čistý), pomalu a postupně uvolňuje minerální látky do vody. To je podstatné pro rozvoj prospěšných bakterií a dalších jednoduchých mikroorganismů, které jsou velmi důležité, ne-li nezbytné pro vývoj mladých krevet. Kromě toho, bohatá mineralizace vody a obsah oxidu železa zlepšuje vybarvení krevet a růst rostlin. Benibachi Mironekuton má neutrální pH, obsahuje vápník a hořčík, který mírně zvyšuje tvrdost vody, ale zároveň stabilizuje pH. Stabilní pH má významný vliv na pohodu krevet a snižuje jejich stres. Jak je dobře známo, velké rozdíly pH zabraňují množení krevet a přispívají k jejich úmrtnosti. Tento minerál tak pomáhá dosáhnout vynikajících výsledků v chovu krevetek.

Použití
Benibachi Mironekuton (100% čistý) obsahuje minerální kameny a trochu minerálního prachu z těchto hornin. Před vložením do akvária jej není třeba oplachovat. Kousky nerostu můžeš umístit v přední, dobře viditelné části akvária, protože krevety ho rády „kousají“ a lezou po něm, dokážeš je tak lépe sledovat.

Dávkování
Doporučené množství minerálu je 100 g na 50 litrů vody. V případě, že nepoužíváš jiné minerály nebo je voda příliš měkká, množství minerálu můžeš bez rizika zdvojnásobit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: