Brightwell FlorinBacter Clean 125ml

Kód: 5145
Neohodnoceno
Značka: Brightwell
250 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Brightwell FlorinBacter Clean je jedinečná sladkovodní mikrobiální kultura a směs enzymů navržená k zacílení a čištění povrchů rostlin, dekorací ze dřeva a stěn avkárií

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brightwell FlorinBacter Clean je jedinečná sladkovodní mikrobiální kultura a směs enzymů navržená k zacílení a čištění povrchů rostlin, dekorací ze dřeva a stěn avkárií

Hlavní vlastnosti

Bez obsahu mědi a bezpečné pro krevety.
Komplexní systém nepatogenních mikrobů a přírodních enzymů, speciálně vyvinutý pro čištění akváriových kamenů a dekorací ve všech sladkovodních a rostlinných akváriích s rybami a krevetami.
Výhody jsou:
1. Přirozený čistící účinek na všechny povrchy akvárií a dekorací.
2. Uvolnění nevzhledných nánosů nežádoucích látek a povlaků, což značně usnadňuje jejich odstraňování škrábáním a vysáváním.
3. Založení kolonií bakterií, které se množí a pokračují v čištění akvária.
4. Rychlá redukce organického uhlíku, amoniaku, dusitanů, dusičnanů a fosforečnanů.
5. Trávení nesnědené/nestrávené potravy, výkalů, detritu a jiného latentního organického materiálu, výsledkem čehož je čistší a zdravější substrát akvária (bez nutnosti fyzického čištění nebo narušování substrátu).

Informace o produktu

Koncentrace rozpuštěných a částicových organických materiálů v jakémkoli vodním prostředí může mít významný vliv na celkový vzhled i na zdraví organismů, které se v něm nacházejí. Prostředí s relativně nízkým obsahem živin se vyznačuje vysokou čistotou vody, nedostatkem nepříjemných pachů a absencí nevzhledných povlaků; je to kolektivní důsledek nedostatku dostupného odpadu na bázi dusíku, fosforu a uhlíku. Akvária, která jsou relativně bohatá na dostupné živiny, mají vlastnosti opačné, než je uvedeno výše, a obvykle nejsou žádoucí kvůli výslednému vzhledu systému a potížím s udržováním zdravých obyvatel akvária.

Brightwell Aquatics Shrimp FlorinBacter Clean je selektivní komplex mimořádně účinných mikrobů a enzymů, které nejen snižují koncentrace organického dusíku, amoniaku, dusitanů, dusičnanů, fosforečnanů a organického uhlíku ve všech sladkovodních ekosystémech, ale usnadňují. .

Návod k použití

Před použitím produkt dobře protřepejte. Před přidáním do akvária smíchejte příslušné množství ShrimpFlorinBacterClean (viz níže) s 250 ml (~8 fl. oz.) akvarijní vody v čisté nádobě.

Pro běžné čištění a udržování čistého akvária: Přidejte 10 ml (5 pumpiček, je-li vybaveno pumpičkou nebo 2 uzávěry) na 35 litrů akvarijní vodyakváriové vody týdně. Rozestup během týdne je prospěšný.

Pro problémová akvária nebo pro rychlé urychlení čištění: První den přidejte maximálně 10 ml (5 pumpiček) na 35 litrů vody v akváriu, poté přidejte až 4 ml na 35 litrů akvarijní vody denně po dobu 2 týdnů nebo déle podle potřeby, dokud není dosaženo požadovaných výsledků. . Bakterie pracují pomalu, takže plné výsledky mohou trvat až 8 až 10 týdnů pro dlouho opomíjené systémy.

Pokud se vytvoří zákal, přestaňte používat, dokud se opět nevyjasní, a potom pokračujte v léčbě.

Skladování: Přestože produkt nevyžaduje chlazení a může vydržet skladování při pokojové teplotě, pro nejlepší životnost a nejvyšší účinnost uchovávejte v chladničce při teplotě 10 stupňů Celsia.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: