Brightwell FlorinBacter One 125ml

Kód: 5146
Neohodnoceno
Značka: Brightwell
225 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Brightwell FlorinBacter One je kompletní startovací biokultura pro všechna akvária se sladkovodními krevetami.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brightwell FlorinBacter One je kompletní startovací biokultura pro všechna akvária se sladkovodními krevetami.

Hlavní vlastnosti

  • Bez obsahu mědi a bezpečné pro krevety.
  • Suspenze nepatogenních aerobních a anaerobních mikrobů, jakož i přírodních enzymů, speciálně formulovaných k vytvoření biologické filtrace v nových akváriích a ke zvýšení rychlosti nitrifikace a denitrifikace.
  • Speciálně vyvinutý pro použití v krevetářích
  • Obzvláště užitečné ve sladkovodních akváriích s vysokou hustotou populace krevet nebo ryb.

Výhody jsou:
1. Rychlá redukce amoniaku a dusitanů.
2. Zabraňuje „syndromu nové nádrže“.
Dodává se ve stavu pozastavené animace pro maximální životnost.
Navrženo s využitím rozsáhlých údajů sestavených mikrobiology.

Informace o produktu

FlorinBacter One je primárně navržen k rychlému spuštění cyklu rozkladu amoniaku ve sladkovodních akváriích a akváriích s krevetami ak prevenci „syndromu nové nádrže“. Okamžitě vytvoří biologický filtr ve sladkovodních akváriích všech typů a je obzvláště užitečný pro sladkovodní krevety a rostlinná akvária. Odstraňuje toxický amoniak a dusitany přirozeným způsobem prostřednictvím bakteriální oxidace.

Prostředí s relativně nízkým obsahem živin se vyznačuje vysokou čistotou vody, nedostatkem nepříjemných zápachů a absencí mikrořas a sinic; je to kolektivní důsledek nedostatku dostupného odpadu na bázi dusíku, fosforu a uhlíku. Akvária, která jsou relativně bohatá na dostupné živiny, mají vlastnosti opačné, než je uvedeno výše, a obvykle nejsou žádoucí kvůli výslednému vzhledu systému a potížím s udržováním zdravých obyvatel akvária.

Brightwell Aquatics Shrimp FlorinBacter ONE je selektivní komplex mimořádně účinných mikrobů a enzymů, které rychle snižuje koncentrace organického dusíku, amoniaku, dusitanů a dusičnanů ve sladkovodních ekosystémech, což vede k výraznému zlepšení kvality vody; lepší kvalita vody obvykle vede ke zdravějším obyvatelům akvária.

Použití Shrimp FlorinBacter ONE nezmírňuje požadavek na pravidelnou částečnou výměnu vody, která pomáhá udržovat správnou koncentraci prvků, které jsou životně důležité pro dlouhodobé zdraví a přežití obyvatel akvária. Žádný produkt, bez ohledu na nesmyslná marketingová tvrzení výrobce, to nedokáže. Akvárium je živý ekosystém a vyžaduje náležitou péči ze strany akvaristy; pravidelná částečná výměna vody tvoří velkou část této péče.

Návod k použití

Před použitím produkt dobře protřepejte. Před přidáním do akvária smíchejte příslušné množství ShrimpFlorinBacterONE (viz níže) s 250 ml (~8 fl. oz.) akvarijní vody v čisté nádobě.

Pro nasazení biologické filtrace v nových akváriích: Přednostně přidejte 2 ml (1 pumpičku, je-li vybavena pumpou, nebo 2 závity na uzávěru) Shrimp FlorinBacter ONE na 3 litry akvarijní vody. Minimální doporučené dávkování pro nová akvária je 1 ml na 4 litry vodu. Vypněte UV sterilizaci a/nebo ozonizaci na jeden den po přidání do akvárií.

K zajištění trvalé biologické stability akvária: Po počátečním nastavení přidejte 2 ml Shrimp FlorinBacter ONE na 40 litrů akvarijní vody týdně nebo přejděte na Shrimp FlorinBacter 7. To zajistí zvýšenou průzračnost vody a přispěje k trvalému zdraví a celkové vitalitě obyvatel. Tento přípravek vždy přidávejte během a po ošetření akvária jakýmkoli antibiotikem nebo jiným lékem.

Skladování: Přestože produkt může určitou dobu odolávat pokojové teplotě, pro nejlepší životnost a nejvyšší účinnost uchovávejte v chladničce při 10 stupních Celsia. Nezmrazujte!

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: