Brightwell Shrimp Code 250ml

Kód: 5839
Neohodnoceno
Značka: Brightwell
380 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Brightwell Shrimp Code - Stopové a vedlejší prvky pro krevety a jiné korýše a říční ryby

Detailní informace

Detailní popis produktu

Brightwell Shrimp Code - Stopové a vedlejší prvky pro krevety a jiné korýši a říční ryby.

Hlavní vlastnosti

  • Bez obsahu mědi a bezpečné pro krevety.
  • Jedinečný komplex, který poskytuje stopové a vedlejší prvky v poměrech, které jsou prospěšné pro krevety, jiné korýše a říční ryby.
  • Poskytuje minoritní a stopové prvky využívané při důležitých neurologických a metabolických reakcích.
  • Nahrazuje vedlejší a stopové prvky používané obyvateli akvárií, které se ztrácejí chemickou filtrací (použitím filtračních médií, jako jsou pryskyřice a aktivní uhlí).
  • Skládá se z čištěné vody a materiálů s ultra vysokou čistotou.
  • Vytvořen s využitím rozsáhlého výzkumu chemie vod přirozeně obydlených krevetami
  • Informace o produktu
  • Úloha, kterou hrají stopové a vedlejší prvky u krevet, jiných korýšů a říčních ryb, souvisí s neurologickými a metabolickými procesy (ve kterých tyto prvky hrají rozhodující roli), jakož is celkovým zbarvením (stopové a vedlejší prvky jsou často jádrem pigmentů známé tím, že zlepšují zbarvení). Dávkování stopového a menšího doplňku při každé provedené výměně vody je efektivní způsob, jak dodat tyto látky pro maximální užitek.

 

Návod k použití

Základní: Produkt dobře protřepejte: Přidejte 2 ml (1 pumpičku, je-li vybavena pumpou, nebo 2 závity na uzávěru) produktu na 30 litrů akvarijní vody 2-3 krát týdně

Pokročilé: Dávkujte 2 ml (1 pumpu, je-li vybavena pumpou, nebo 2 závity na uzávěru) na 30 litrů denně po dobu prvních čtyř týdnů používání; Potom postupně zvyšujte denní dávku na 4 ml na 75 litrů vody po dobu následujících čtyř týdnů a tuto dávku udržujte. Počínaje nízkou dávkou nezpůsobíte obyvatelům akvária žádnou újmu a umožní vám zaznamenat jemné změny, které naznačují účinnost a potřebu produktu. S výjimkou železa neexistují žádné testovací soupravy pro hobby nadšence, které by poskytovaly spolehlivé měření koncentrací mnoha menších a stopových prvků přítomných ve sladkovodních akváriích. Není proto možné chemicky přesně určit, kolik stopových a minoritních prvků se doplní do dávky; spíše se při rozhodování musíte spolehnout na vzhled obyvatel akvária. Denní dávkování udržuje stabilnější koncentrace (a přirozenější prostředí) než dávkování týdně, při kterém koncentrace prvků stoupá hned po dávkování a poté v průběhu týdne postupně klesá. Přestože jsou stopové a minoritní prvky nezbytné pro kritické biologické procesy, Předávkování doplňkem stopových a minoritních prvků může být pro obyvatele akvária škodlivé. Menší a stopové prvky jsou nedostupné v akváriích převážně adsorpcí na částice organické hmoty (POM); proto akvária s velkým množstvím latentního organického materiálu mohou vyžadovat mírně vyšší dávkování tohoto produktu, aby se kompenzovalo to, co je vázáno. Ve všech případech by měl být latentní organický materiál co nejdůkladněji odstraněn z akvárií kvůli negativnímu vlivu, který může mít na kvalitu vody. Použití aktivního uhlí odstraní stopové a minoritní prvky pasivní i aktivní, což vyžaduje dávkování tohoto produktu po použití uhlíkového filtračního média.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální doplňky pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: