Dennerle Shrimp King Baby 35g

Kód: 1505
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dennerle
365 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Mikrogranulát pro každodenní použití. Krmivo Shrimp King Baby bylo speciálně vyvinuto pro výživové nároky a potřeby mláďat krevet. Pro zdravý růst a bezproblémový svlek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Mikrogranulát pro každodenní použití. Krmivo Shrimp King Baby bylo speciálně vyvinuto pro výživové nároky a potřeby mláďat krevet. Pro zdravý růst a bezproblémový svlek.

Shrimp King Baby je rychle klesající speciální krmivo, vyrobené ze 100% přírodních surovin – pro přirozenou výživu a odchov sladkovodních krevet. Skládá se z více než 20 pečlivě vybraných komponentů, což tomuto krmivu dodává jistou rozmanitost. Shrimp King Baby podporuje zdravý, vyvážený růst krevet, a to díky cenným proteinům a aminokyselinám či esenciálním tukům.

Rostlinný podíl, který je pro vyváženou výživu krevet tak důležitý, je v tomto krmivu zastoupen kvalitními surovinami jako jsou kopřivy, listy ořešáku královského, listy břízy, listy jinanu dvoulaločného (ginko), dýně, kůra břízy, kůra stromu lapacho a výhonky obilí. Zelenina a další rostlinné složky (špenát, fenykl, smetánka lékařská, rozmarýn, plody arónie, pyl) zásobí krevety cennými minerály, stopovými prvky, vitamíny a sekundárními rostlinnými látkami.

Přírodní karotenoidy podporují specifické druhové vybarvení krevet a zvyšuje jeho intenzitu, a to především u žlutě, oranžově a červeně zbarvených druhů. Shrimp King Baby zajistí bezproblémové období svleku a posiluje přirozenou imunitu živočichů.
Mláďata krevet většinou zůstávají několik dní po svém vylíhnutí na jednom místě. Pokud zde ovšem není dostatek potravy, může se stát, že hladové krevetky zahynou.
Krmivo Shrimp King Baby je proto vyráběno ve formě granulátu o zrnitosti cca 1 mm.

Tento mikrogranulát je ve vodním prostředí stabilní a nezapadá do substrátu či není snadno nasáván do filtru jako prachové krmivo. Navíc předchází zbytečnému zatížení vody a nezakaluje ji. Shrimp King Baby je ideální produkt pro každodenní krmení krevet ve všech larválních stádiích, především ale pro první týdny života krevet, které jsou většinou kritické.

Obsah: 35g

Záruka: Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky, neobsahuje rybí moučku.
Doporučené dávkování

1–2× denně takové množství, jaké krevety v průběhu 1 hodiny spotřebují. Krmivo rozprostřete rovnoměrně po akváriu. Eventuální zbytky krmiva odstraňte po 6 hodinách.

Tip: Pokud chcete urychlit klesnutí krmiva na dno akvária, vsypte potřebné množství krmiva nejprve do skleničky s vodou, obsah promíchejte a poté ho rovnoměrně rozlijte po co největší ploše akvária.

Tip: Shrimp King Baby je krmivo vhodné také pro odchov raků, trpasličích raků (CPO), krabů a šneků. Samostatné krmivo pro krevety ve sladkovodních akváriích

Složení: mořská řasa (kelp), moučka z krevet, pšeničný protein, kvasnice, spirulina, vojtěška, kopřiva, listy ořešáku královského, slávka zelenoústá, chlorela, odskořápkovaná artemie, listy břízy, listy jinanu dvoulaločného (ginko), dýně, kůra břízy, kůra stromu lapacho, plody arónie, pyl, fenykl, smetánka lékařská, rozmarýn, špenát, výhonky obilí

Analytické složky: proteiny 36,5%, tuky 4,0%, vláknina 7,4%,
popeloviny 14,0%, vlhkost 10,4%, calcium 1,95%, natrium 1,17%, fosfor 0,57%, magnesium 0,39%

Zootechnické přísady (na 1 kg krmiva): 5 g E 558 Bentonit-Montmorillonit

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: