Dennerle Shrimp King Shrimp Salt GH/KH+ 200g

Kód: 1544
Neohodnoceno
Značka: Dennerle
425 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Shrimp Salt GH+/KH+

Multiminerální sůl pro krevetky s hodnotnými minerály, stopovými prvky a vitamíny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimp Salt GH+/KH+

Multiminerální sůl pro krevetky s hodnotnými minerály, stopovými prvky a vitamíny

Docílí ideálních hodnot vody k plnohodnotnému chovu a odchovu krevetek, které vyžadují neutrální až lehce zásadité hodnoty pH v rozmezí cca 7,0-7,5.

Ideální pro druhy Neocaridina a jejich chovné varianty jako jsou Sakura, White Pearl, Rilis, Blue Pearl atd., stejně tak pro všechny druhy Caridina mariae (tygří krevetky).

Pro vyvážený růst, zdraví, vitalitu a vynikající chovné výsledky.

Podporuje přirozený odchov formou správné a hodnotné dodatečné výživy.  

Ve zkratce

K cílenému zvýšení tvrdosti osmotické, dešťové a demineralizované vody. Speciálně vyvinuto pro krevetky z biotopů s relativně neutrálními hodnotami pH, např. druhy Neocaridina a jejich chovné varianty jako jsou White Pearl, Sakura, Rili, atd., stejně tak krevety Caridina mariae. Se všemi životně důležitými minerály, stopovými prvky a vitamíny, které krevety potřebují pro vyvážený růst, vybarvení a správné rozmnožování. Solí Shrimp Salt se dá upravit celková a uhličitanová tvrdost vody na hodnoty, na které jsou krevetky zvyklé ve své domovině.

Shrimp Salt zároveň podporuje výkon filtračních bakterií a podporuje růst rostlin.  

Vlastnosti

Zvyšuje celkovou a uhličitanovou tvrdost, se životně důležitým komplexem vitamínu B, biologicky vyvážený poměr vápníku a hořčíku, vytváří lepší předpoklady pro bezproblémové svlékání, nabízí nejlepší předpoklady pro úspěšný chov, rychle rozpustná, jednoduchá na použití.  

Dávkování/použití 1 zarovnaná odměrná lžička (cca 6 g) na 40 l osmotické vody docílí celkové tvrdosti 6-8⁰d a/nebo vodivosti 300-400 μS/cm a neutrální až lehce zásadité hodnoty pH v rozmezí cca 7,0-7,5 (v závislosti na použité vodě, materiálu dna, použitých kamenech a kořenech).

Rozpusťte v oddělené nádobě. Po krátké chvíli se sůl rozpustí a voda může být použita. Nerozpuštěné části dejte do akvária.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: