GlasGarten Liquid Humin+ 250ml

Kód: 553
Neohodnoceno
Značka: GlasGarten
305 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
  • zvyšuje vitalitu a pohodu obyvatel akvária
  • na pravidelné použití
  • pro všechny obyvatele akvária

Detailní informace

Detailní popis produktu

GlasGarten Liquid HUMINT +

GlasGarten Liquid HUMINT + dodává vaší akvarijní vodě důležité huminové a fulvokyseliny a vytváří Příznivý prostředí pro obyvatele akvária. Humíniové látky jsou přítomny téměř v každé přírodní řece / potoku.

HUMINT mohou zvýšit vitalitu, intenzitu barev a pohodu vašich akvarijních zvířat, mohou zvýšit rychlost reprodukce, zlepšit míru přežití potomků a zrychlit jejich růst. HUMINT posilují imunitní systém obyvatel akvária a zvyšují stabilitu biologického systému. Snižují růst řas a vývoj choroboplodných zárodků, vážou se na škodlivé látky a mají potenciál předcházet chorobám a plísňovým infekcím.

HUMINT navíc stabilizují pH a chrání vodu v akváriu před nebezpečným poklesem kyseliny.

Žádné akvárium by nemělo fungovat bez HUMINT. Jejich pozitivní vlastnosti prokázaly nedávné vědecké výzkumy a protože zcela chybí ve vodě z vodovodu nebo ve vodě z RO, nebo v destilované vodě, musíme je přidat do akvárii jiným způsobem.

Tyto látky jsou rozhodující pro zdraví a imunitní systém vodních živočichů. Jejich organismy se přizpůsobily přítomnosti HUMINT ak dosažení pozitivních výsledků postačují i ​​malé koncentrace, které výrazně nezabarvují vodu.

Vědecký výzkum na korýších (Daphnia) ukázal, že i nejmenší neviditelná koncentrace HUMINT je dostatečná pro zlepšení jejich pohody a reprodukčních schopností. V našich chovných nádržích používáme HUMINT už roky a můžeme potvrdit tato zjištění - HUMINT mají stejný účinek na krevety. Proto můžeme absolutně stát za doporučením přidávat do akvária pravidelně HUMINT.

Další vědecký výzkum také potvrzuje pozitivní vlastnosti HUMINT, jako např. práce profesora Dr. Christiana Steinberga (ústav: vodní ekologie na Humboldtově univerzitě v Berlíně), který se velmi intenzivně zabýval HUMINT. Podle jeho názoru jsou humánní v akváriích nepostradatelné. V klasické ekologické literatuře autoři předpokládají, že humánní ovlivňují vodní živočichy pouze nepřímo. Profesor Dr. Christian Steinberg však nyní dokázal, že HUMINT mají přímý vliv i na organismy, což z nich dělá životně důležitý doplněk vody.

Na základě našich zkušeností sdílíme jeho názor a pokud jde o nás, HUMINT jsou nezbytností v každém akváriu.

standardní dávkování
Přidejte cca. 3 až 7 ml na 100 litrů akvarijní vody týdně

Dávkování v případě problémů, do karantény nebo do akvárií s černou / hnědou vodou
Přidejte cca. 10 až 20 ml na 100 litrů akvarijní vody týdně

Obsah pro průměrné standardní dávkování
100 ml na cca. 2000 litrová voda v akváriu
250 ml na cca. 5000 litrová voda v akváriu
1 litr na cca. 20000 litrová voda v akváriu
5 litrů na cca. 100 000 litrová voda v akváriu

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: