GlasGarten Mineral Artemia Cubes

Kód: 690
Neohodnoceno
Značka: GlasGarten
175 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

GlasGarten Mineral Artemia Cubes je doplňkové krmivo pro krevety, šneky, raky a kraby ve vašem akváriu/teráriu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerály, které jsou obsaženy v GlasGarten Mineral Artemia Cubes se rovněž postupně uvolňují do vody a proto zlepšují mikrobiologii ve filtru a v substrátu.

Minerály napomáhají bezproblémové svlékání krunýře krevetek a zabraňují jeho degeneraci a deformacím.

Minerály zároveň zvyšují míru přežití mláďat, protože ty se svlékají častěji než dospělé krevetky, a proto potřebují i ​​více minerálních složek v krmivu a ve vodě.

GlasGarten GlasGarten Mineral Artemia Cubes jsou složeny ze 100% přírodních složek. Minerály mají přímý vliv na gH (celková tvrdost) a vodivost vody TDS, takže gH a vodivost se pužitím tohoto produktu může mírně zvýšit, což je při doporučeném krmení neškodné a žádoucí.

Doporučené dávkování
1ks minerály pro cca 15-25 litrů vody. Opotřebované minerály lze vyměnit. V zásadě by minerály měly vydržet nejméně tři dny. Pokud jejich krevetky zkonzumují rychleji, doporučujeme zvýšit komplexní krmení.

složení
Minerály, artemie, pepř

obsah
8 ks minerálů (ekvivalent asi 6,7 g)

rozměr
Průměr: cca 1 cm
Výška: cca 1 cm

Vyrobeno v Německu.

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: