GlasGarten Mineral Hearts 2ks minerálů (Vzorek)

Kód: 541
4 hodnocení
Značka: GlasGarten
50 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.4.2024

Doplňkové krmivo pro okrasné krevetky, hlemýždě, kraby a raky a další akvarijní živočichy, které potřebují minerály k dobrému rozvoji svého krunýře.

S minerálními srdíčky GlasGarten (Mineral Hearths), můžete svým krevetky dodávat minerály po delší časové období. Jednoduše vložte minerální srdce do akvária a krevetky si z něj budou postupně odkusávať.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerály, které jsou obsaženy v Mineral Hearts se rovněž postupně uvolňují do vody a proto zlepšují mikrobiologii ve filtru a v substrátu. Minerály napomáhají bezproblémové svlékání krunýře krevetek a zabraňují jeho degeneraci a deformacím. Minerály zároveň zvyšují míru přežití Mada, protože ty se svlékají častěji než dospělé krevetky, a proto potřebují i ​​více minerálních složek v krmivu a ve vodě.

GlasGarten Mineral Hearths jsou složeny ze 100% přírodních složek. Minerály mají přímý vliv na gH (celková tvrdost) a vodivost vody TDS, takže gH a vodivost se pužitím tohoto produktu může mírně zvýšit, což je při doporučeném krmení neškodné a žádoucí.

Doporučené dávkování
1ks minerály pro cca 15-25 litrů vody. Opotřebované minerály lze vyměnit. V zásadě by minerály měly vydržet nejméně tři dny. Pokud jejich krevetky zkonzumují rychleji, doporučujeme zvýšit komplexní krmení.

složení
Minerály (97%), řasy chlorella, paprika, asijská zelná zelenina, kalamáry, fenykl

obsah
2 ks minerálů (ekvivalent asi 6,7 g)

rozměr
Průměr: cca 1 cm
Výška: cca 1 cm

Vyrobeno v Německu.

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: