GlasGarten Mineral Junkie Bites 50g

Kód: 240
1 hodnocení
Značka: GlasGarten
200 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024
  • Minerální krmivo pro krevetky
  • Se všemi důležitými minerály + výtažky s bylin
  • Zabraňuje symptomem nedostatku minerálů (špatné svlékání, deformace krunýře a.i.)

Detailní informace

Detailní popis produktu

GlasGarten Mineral Junkie Bites
Je doplňkové krmivo pro krevetky a všechny ostatní bezobratlí. Minerály jsou pro krevetky nezbytné. Naneštěstí v akváriu samy nevznikají. S Mineral Junkie Bites můžete dodat svým krevetky všechny potřebné minerály. Toto krmivo obsahuje anorganické i organicky vázané minerály, aby se předešlo příznakům jejich nedostatku. Nedostatek minerálů se u krevetek projevuje zejména problémy s krunýřem, pomalým růstem a vysokou úmrtností mláďat.

Dostatečný přísun minerálů je velmi důležitým faktorem pro úspěšný chovu a odchov krevet, krabů, a šneků. Krevetky jsou na těchto látkách doslova "závislé". Všechny bezobratlí mají mimo jiné takzvaný exoskeleton, který se skládá z minerálů. Minerály jsou také zodpovědné za mnoho jiných úkolů v organismu, např. odpovídají za správné vzruchy svalů a nervů. Dále je prokázáno, že četné hormonální procesy neprobíhají správně bez dostatečného přísunu organických a anorganických minerálů.

Mineral Junkie Bites obsahuje nejen minerály, ale také užitečné složky a bylinné extrakty s množstvím fytonutrienty pro agilní a zdravá zvířata. Tento výrobek obsahuje málo tuků a bílkovin, takže jeho zbytky nemají vliv na kvalitu vody.

Doporučené dávkování
každé 2 - 3 dny nebo tolik, kolik vaše krevetky snědí během několika hodin

složení
Minerály, rostlinné vedlejší produkty, obiloviny, bylinné extrakty

analytické složky

4,04% hrubý protein, 0,62% hrubý tuk, 0,68% hrubá vláknina, 27,08% hrubý popel

Tvar: Měkké tyčinky cca. 5 - 10 mm

Vyrobeno v Německu

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: