GlasGarten Shrimp Baby Food 35g

Kód: 243
1 hodnocení
Značka: GlasGarten
200 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Vynikající krmivo pro odchov mladých krevetek
Produkt bohatý na omega-3 nenasycené mastné kyseliny a astaxantin
S extra porcí důležitých vitaminů a bílkovin

Detailní informace

Detailní popis produktu

GlasGarten Shrimp Baby Food 35g

Speciální krmivo pro okrasné krevetky.

Toto krmivo pro krevetky je bohaté na bílkoviny se zooplanktonem, přírodními vitamíny, minerály a vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, z důvodu aby se mladé krevetky bez problémů vyvíjely a měli dostatek síly a energie na vzliekanie pancíře, které probíhá v prvních týdnech života krevet mnohem častěji než v dospělosti.

GlasGarten Shrimp Baby food má prachovitých strukturu, a to z důvodu aby se k němu bez problémů dostali i mladé krevetky.

Doporučené krmení (cca 120 litrů)

1 x denně 1 odměrná lžíce

1 odměrná lžíce se rovná cca. 0,5 g

složení

směs zooplanktonu, extrakty rostlinných bílkovin, kalamáry, omega-3 oleje, kraby potoční, vodní blechy, bílé zelí, spirulina, špenát, rozmarýn, řasy nannochloropsis, moringaeifer ola, minerály, droždí, slávka zelená, Artemis, balzám, řasy chlorella, fenykl , pyl, hroznové semínka přísady (na kg) vitamíny, provitamíny a chemicky definované látky s podobným účinkem: 2 000 IU E 6 71 vitamin D3, 200 mg vitamín E, 250 mg vitamín C Analytické přísady 48% hrubý protein, 9% surový tuk , 3,2% hrubá vláknina, 12,3% surový popel, 5,5% obsah vlhkosti: 35 g

Vyrobeno v Německu

GlasGarten je soukromá značka známých chovatelů krevet z Hamburgu, bratrů Logemannovcov. Pod touto značkou se nabízí mnoho skvělých produktů na chov trpasličích krevet a jiných bezobratlých, a také na aquascaping. Patří sem především různé druhy krmiv, ale také bakteriální přísady a kondicionéry vody. Pro rostlinné akvária a aquascaping jsou obzvláště zajímavé substráty Environment Soil a nádrže z bílého skla GlasGarten.

Doplňkové parametry

Kategorie: Komplexní krmiva
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: