Mosura Old Sea Mud Powder 40g

Kód: 2701
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Mosura
300 Kč
Skladem

Old Sea Mud Powder je 100% přírodní produkt, který výrazně zlepšuje kvalitu a čirost vody v akváriu a remineralizuje ji. Old Sea Mud Powder také výrazně napomáhá odstranění škodlivých látek, jako jsou těžké kovy, volné radikály a pesticidy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti

Old Sea Mud Powder je 100% přírodní produkt, který výrazně zlepšuje kvalitu vody, doplňuje a vylepšuje obsah minerálů a stopových prvků ve vodě akvária, které byly vyčerpány, ať už činností samotných krevetek nebo výměnami vody, či nadměrnou filtrací. Old Sea Mud Powder také pomáhá odstranění škodlivých látek, jako jsou např. uhlík a aminy vznikající rozkladem organického materiálu, či těžké kovy, volné radikály a pesticidy.

  • Používání bahna Old Sea Mud je v Japonsku velmi populární a používají ho téměř všichni chovatelé krevetek.
  • Tento přípravek obsahuje pouze kvalitní minerální horniny, a proto má i vysoký podíl stopových prvků, který se blíží k 3%.
  • Old Sea Mud Powder obsahuje téměř 70 různých minerálů a dalších sloučenin, které významným způsobem přispívají k remineralizaci vody v akváriu.
  • Mosura Old Sea Mud Powder je schopen vyčeřit vodu přitahováním nečistot. Při prvním použití může čeření vody v akváriu trvat déle, avšak při následném
  • použití by se doba čištění měla zkrátit, což indikuje zlepšení kvality vody.
  • Tento produkt může nejen podpořit zdraví Vašich krevetek, ale také urychluje rychlost růstu rostlin díky obsaženým stopovým prvkem.
  • Podporuje aktivitu prospěšných mikroorganismů v akváriu
  • Zlepšuje kvalitu vody neutralizací toxických látek, jako jsou těžké kovy a volné radikály.
  • Eliminuje zápach v akváriu
  • Remineralizuje vodu v akváriu

Dávkování

Při zakládání nového akvária: celé balení (40 g) rovnoměrně nasypte na substrát (platí pro akvárium o rozměrech 60 x 30 cm (resp. Poměrně snižte / zvyšte dávku podle rozměrů Vašeho akvária). V případě, že Mošurov Old Sea Mud Powder přidáváte při zakládání akvária, není třeba ho dávkovat po dobu 6 měsíců. Následně postupujte jak je uvedeno níže.

Při údržbě: 1 zarovnaná odměrka na 60L vody v akváriu každý tyždeň. Pro větší akvária zvyšte poměrně i dávkování.

Obsah balení

40 g balení s odměrkou. Skladujte na chladném a suchém místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: