Mosura PH Up 40g

Kód: 2700
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Mosura
450 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Mosura PH Up je přípravek, který zvyšuje pH vody v akváriu použitím přísad, které jsou šetrné ke krevetám. je obzvláště vhodný při zakládání nových akvárií nebo při chovu druhů, které potřebují vyšší pH (Sulawesi).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Základní vlastnosti

Mosura PH Up zvyšuje pH vody v akváriu použitím přísad, které jsou šetrné ke krevetám.

Při nízkém pH dochází k inhibici aktivity nitrifikačních bakterií, proto se doporučuje udržovat pH vody v akváriích nad hodnotou 6.
Mošurov PH Up je přípravek, který je obzvláště vhodný při zakládání nových akvárií nebo také v akváriích, které vyžadují specificky vyšší pH, např. při chovu krevet druhů Sulawesi nebo některých druhů šneků.


Dávkování

Akvária s krevetkami: rozpusťte malé množství přípravku ve sklenici s vodou (ideálně z akvária) a dávkujte pomalu po malých množstvích. Po přidání přípravku se ujistěte, že se voda dobře promíchala, až následně změřte pH. UPOZORNĚNÍ: Nikdy nezvyšujte pH o více než 0,5 za jeden den! Před použitím si ověřte, jaké pH je pro Vaše krevetky nejvhodnější!

Akvária bez krevetek, resp. jiných živočichů: přidejte malé množství produktu přímo do vody v akváriu, nechte rozpustit a změřte pH. proces opakujte, dokud nedosáhnete požadovanou hodnotu pH.

Obsah balení

40 g balení

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: