NatureHolic PurZeolith 30g

Kód: 5511
Neohodnoceno
Značka: NatureHolic
325 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, který využívá čisté síly přírody. NatureHolic PurZeolith pozůstává ze 100% jemně mletého zeolitového prášku a je bez nežádoucích látek.

Detailní informace

Detailní popis produktu

NatureHolic PurZeolith je kondicionér vody v akváriu, který využívá čisté síly přírody. NatureHolic PurZeolith pozůstává ze 100% jemně mletého zeolitového prášku a je bez nežádoucích látek.

Hlavní vlastnosti

  • Zeolit ​​je vynikající iontoměnič a odstraňuje z akvarijní vody toxické a nežádoucí látky: těžké kovy, pesticidy, chlór, amonium/amoniak a mnohé další škodliviny
  • NatureHolic PurZeolith byl vyvinut v jednom z největších akvarijních zařízení pro bezobratlé v Německu. Je bezpečný pro ryby a bezobratlé a absolutně se osvědčil při každodenním používání.
  • Fyzikální a tedy zcela přirozeným způsobem váže měď, stříbro a jiné těžké kovy, odstraňuje chlór a zbytky léků z akvarijní vody a také amoniak/čpavek. Tím jsou nečistoty z akvarijní vody zcela a účinně odstraněny. Po počátečním zákalu způsobeném práškovým přípravkem na úpravu vody se voda v akváriu rychle opět stává křišťálově čistou a transparentní.
  • Ryby a bezobratlí v akváriu se cítí viditelně lépe v prostředí s nízkým znečištěním a projevují to živším chováním, větší vitalitou, lepší reprodukcí a krásnými barvami.
  • Odstraněním škodlivin z akvarijní vody může NatureHolic ZeolitePur zlepšit celkovou pohodu obyvatel akvária, čímž výrazně přispívá k jejich zdraví a snižuje nezdravý stres.

Dávkování
Dávkujte 0,05-0,1 g (půl dávkovací lžičky nebo malá špetka) NatureHolic PurZeolite na 10 litrů akvarijní vody. Prášek je rozprášen na vodní hladinu a následně filtračním proudem rovnoměrně distribuován v akváriu.

Pokud je čerstvá voda upravena přípravkem pro úpravu vody NatureHolic PurZeolite, přidejte právě uvedenou dávku do nádoby s čerstvou vodou, krátce promíchejte a nechte vodu usadit. Zeolitový prášek se usadí jako sediment. Tento sediment s navázanými škodlivinami se samozřejmě nepřidává do akvária při výměně vody.

Účinek NatureHolic PurZeolith se dostaví okamžitě. Z tohoto důvodu je vhodný jako nouzový prostředek v případě akutní otravy. V případě otravy doporučujeme použít dvojnásobné dávkování.

Doplňkové parametry

Kategorie: Úprava vody
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: