Prism Aqua Bac Start 50g

Kód: 5297
Neohodnoceno
Značka: Prism
475 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

AquaBac Start obsahuje vysoce aktivní bakteriální kultury, ideálně vhodné pro spouštění a stabilizaci filtračních systémů ve vodních sladkovodních nebo mořských vodách.

Detailní informace

Detailní popis produktu

AquaBac Start obsahuje vysoce aktivní bakteriální kultury, ideálně vhodné pro spouštění a stabilizaci filtračních systémů ve vodních sladkovodních nebo mořských vodách. Spolu s uhlíkem je dusík jedním z ústředních stavebních kamenů pro živé organismy. Nitrifikační bakterie jsou nezbytné pro cyklus dusíku ve všech ekosystémech. Dusičnany mají nejnižší toxicitu mezi sloučeninami dusíku. Primárním cílem je proto pomocí nitrifikačních bakterií oxidovat všechny sloučeniny dusíku na dusičnany.

Základní složky: Sušené vodou aktivovatelné bakteriální kultury (Nitrosomonas, Nitrobacter, Nitrospira); fermentovat metabolity.

Informace o produktu: AquaBac Start zkracuje dobu aktivace nitrifikačních bakterií a zvyšuje jejich účinnost:

při spuštění filtru
v případě nerovnováhy ve spektru bakteriálních druhů v biofilmu po poškození mikroorganismů medikamentózní léčbou
po vyčištění a výměně nebo částečné výměně filtračního materiálu
se zvýšenou expozicí amoniaku/amoniaku, dusitanů a dusičnanů
Návod k použití: Skladujte na chladném a suchém místě, není nutná chladnička

Dávkování do sladké vody: startovací dávka (3 dávkovací lžíce 0,05 ml/10 litrů); (2 dávkovací lžíce 0,05 ml/10 litrů v den 8); 1 dávkovací lžíce 0,05 ml/10 litrů na 15. den); Osvěžující dávka (1 dávkovací lžíce (0,05 ml/10 litrů každých 14 dní), nebo 1/2 dávkovací lžíce 0,025 ml na 10 litrů vody týdně).

Dávkování do mořské vody: V nově zřízených akváriích s mořskou vodou se první startovací dávkování uskuteční nejdříve 24 hodin po přípravě mořské vody, protože radikály vznikající při procesu rozpouštění by mohly zabíjet bakterie. Mořská voda je inhibitorem množení bakterií, proto použijte dvojnásobnou doporučenou dávku jako sladkou vodu.

Kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: