Prism Aqua Humic - TE+ Original 150g

Kód: 5296
Neohodnoceno
Značka: Prism
940 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

VYSOCE ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SE STOPOVÝMI PRVKY (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRO VODNÍ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje směs huminových látek a kyselin, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VYSOCE ÚČINNÝ HUMINOVÝ KONCENTRÁT SE STOPOVÝMI PRVKY (TE = STOPOVÉ PRVKY) PRO VODNÍ SYSTÉMY. AquaHumic TE+ Powder obsahuje směs huminových látek a kyselin, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Specifikace: cca. 74,4 % lidí; přibližně. 55-60% huminových kyselin; přibližně. 35 % bioaktivních huminových kyselin; přibližně 12-18 % fulvokyselin; asi 4,9 % draslíku; asi 3,2 % síranů; asi 2,4 % sodíku; asi 1,2 % hydroxid sodný; asi 0,3 % železa; přibližně. 0,08 % stopových prvků; COC asi 575 meq/100g.

Informace k produktu: AquaHumic TE+ Powder obsahuje směs huminových látek a kyselin, fulvokyseliny, draslík, organicky chelátové železo a stopové prvky.

Doporučené použití: Přísada do jakékoli akvarijní vody • stabilizace hodnoty pH měkké vody bez uhličitanové tvrdosti • Pro akvarijní ryby, obojživelníky a bezobratlé • Při použití UV sterilizace • Obsažené komponenty, které jsou vysoce hygroskopické, takže plechovka by se měla po vyjmutí rychle opět uzavřít.

Pozitivní účinek: Prodlužuje životnost akvárií • Snižuje stresové situace způsobené vysokou hustotou zarybnění, přepravou, novým zarybněním nebo vysokou teplotou vody • Neutralizuje organické toxiny, nepříjemné pachy a vliv cizích hormonů • Přírodní třísloviny a huminové kyseliny podporují pohodu řas • Obsahuje účinné složky k prevenci infekčních onemocnění.

Dávkování: Zpočátku do cca. 1g na 50 litrů a týdně do cca. 1 g na 100 litrů systémové vody. Nejprve uvolněte AquaHumic TE+ v náhradní nádrži na vodu. Obohacenou vodu lze ihned nalít do akvária spolu s nerozpuštěnými složkami. Zbarvení vody je naprosto neškodné pro živočichy a rostliny. AquaHum TE+ je snadno rozpustný ve vodě a voda dočasně zhnědne a zakalí, což se rychle změní na křišťálově čistou vodu.

Kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: