Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original 100g

Kód: 5279
Neohodnoceno
Značka: Prism
325 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original je remineralizační sůl, která zvedá GH a TDS vody, ale nemění KH a PH vody. A je určena zejména pro Bee krevety.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prism Shrimp Minerals - GH+ Bee Original je remineralizační sůl, která zvedá GH a TDS vody, ale nemění KH a PH vody. A je určena zejména pro Bee krevety.

Složení: 44,8% chlorid; 22,5 % vápníku; 22,4 % síranu; 4,4 % draslíku; 3,5 % hořčíku; 0,9 % bikarbonát (SBV); 0,3 % sodíku; 0,06 % stopových prvků.

Informace k produktu: Shrimp Minerals GH+ Original obsahuje všechny důležité minerály a stopové prvky pro vysokou vitalitu a výborné rozmnožování krevet, krabů a šneků. Podporuje růst rostlin a mikrobiální regeneraci v organických filtračních substrátech.

Použití: Produkt rozpusťte mimo akvária. Doporučujeme použít osmózu nebo jinou vodu s nízkým obsahem iontů. Sůl vždy míchejte do vody, nikdy ne naopak, neboť může dojít ke srážení. Shrimp Mineral GH+ se výborně rozpouští a nezanechává zbytky.

Účinky: zvyšuje celkovou tvrdost vody GH. Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všechny důležité a potřebné stopové prvky a minerály. Velmi rychlá a bezzbytková rozpustnost. Nemění hodnotu pH. Má zpomalovací účinek Vliv na růst řas. Dělá vodu křišťálově čistou.

Dávkování: 1,35 g na 10 litrů deionizované vody zvyšuje celkovou tvrdost o 5-6°dGH a vodivost o cca. 200 µS/cm. Připravte náhradní vodu mimo akvárium, Solná směs je velmi vysoce hygroskopická, což může výrazně snížit kvalitu soli, proto ji ihned po použití uzavřete.

 

Kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: