Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original 220g

Kód: 5284
Neohodnoceno
Značka: Prism
550 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizační sůl, která zvedá GH, KH mírně PH a TDS vody. A je primárně určena pro krevety rodu Neocaridina.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original je remineralizační sůl, která zvedá GH, KH mírně PH a TDS vody. A je primárně určena pro krevety rodu Neocaridina.

Složení: 46,8% chloridu; 16,7 % vápníku; 16,5 % síranu; 3,8 % draslíku; 5,5 % hořčíku; 10,9 % bikarbonátu; 4,9 % sodíku; 1,5 % uhličitanu; 0,06 % stopových prvků.

Informace k produktu: Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original obsahuje všechny důležité minerály a stopové prvky pro vysokou vitalitu a výborné rozmnožování krevet, krabů a šneků. Podporuje růst rostlin a mikrobiální regeneraci v organických filtračních substrátech.

Použití: Produkt rozpusťte mimo akvária. Doporučujeme použít osmózu nebo jinou vodu s nízkým obsahem iontů. Sůl vždy míchejte do vody, nikdy ne naopak, neboť může dojít ke srážení. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Neo Original se výborně rozpouští a nezanechává zbytky.

Účinky: zvyšuje celkovou tvrdost vody GH, KH mírné PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všechny důležité a potřebné stopové prvky a minerály. Velmi rychlá a bezzbytková rozpustnost. Má zpomalovací účinek na růst řas. Dělá vodu křišťálově čistou.

Dávkování: 2g na 10 litrů deionizované vody zvyšuje celkovou tvrdost o cca. 6°dGH a vodivost cca. 300 µS/cm. Solná směs je velmi vysoce hygroskopická, což může výrazně snížit kvalitu soli, proto ji ihned po použití uzavřete.

Kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: