Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original 100g

Kód: 5285
Neohodnoceno
Značka: Prism
350 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original je remineralizační sůl, která zvedá GH, KH, PH a TDS vody. A je primárně určena pro krevety rodu Sulawesi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original je remineralizační sůl, která zvedá GH, KH, PH a TDS vody. A je primárně určena pro krevety rodu Sulawesi.

Složení: 32,5% chloridu; 6,4 % vápníku; 20,8 % síranu; 4,0 % draslíku; 12,8 % hořčíku; 16,8 % bikarbonátu; 7,0 % sodíku; 2,9 % uhličitanu; 0,05 % stopových prvků.

Informace o produktu: Shrimp Minerals GH/KH+ Sula Original obsahuje všechny důležité minerály a stopové prvky pro vysokou vitalitu a rychlost rozmnožování, speciálně uzpůsobené pro trpasličí krevety Sulawesi. Poměr vápník/hořčík v této minerální směsi je přizpůsoben formativní chemii hořčíku v jezerech Sulawesi. Podporuje mikrobiální regeneraci v organických filtračních substrátech. Pro chov citlivějších krevet Lake Towuti doporučujeme Shrimp Minerals Sula Rock Flour.

Použití: Produkt rozpusťte mimo akvária. Doporučujeme použít osmózu nebo jinou vodu s nízkým obsahem iontů. Sůl vždy míchejte do vody, nikdy ne naopak, neboť může dojít ke srážení. Prism Shrimp Minerals - GH/KH+ Sula Original se výborně rozpouští a nezanechává zbytky.

Účinky: zvyšuje celkovou tvrdost vody GH, KH mírné PH a TDS vody. . Neobsahuje dusičnany a fosforečnany. Obsahuje všechny důležité a potřebné stopové prvky a minerály. Velmi rychlá a bezzbytková rozpustnost. Má zpomalovací účinek na růst řas. Dělá vodu křišťálově čistou.

Dávkování: 2,3 g v 10 litrech deionizované vody zvyšuje celkovou tvrdost o cca. 6°dGH a vodivost cca. 270 µS/cm • Připravte si náhradní vodu mimo akvárium, přidejte do akvária nerozpuštěné složky • Směs soli je velmi vysoce hygroskopická, což může výrazně snížit kvalitu soli, proto ji ihned po použití uzavřete.

Kvalitní produkt vyvinutý a vyrobený v Německu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: