SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+ 100 g

Kód: 313
Neohodnoceno
Značka: SaltyShrimp
400 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024
  • speciálně pro Neocaridina krevetky a krevetky, které preferují pH v rozmezí 7 - 7,5
  • zvyšuje gH, kH, pH a TDS
  • na opětovnou mineralizaci destilované vody nebo vody z reverzní osmózy

Detailní informace

Detailní popis produktu

SaltyShrimp Shrimp Mineral GH/KH+

je minerální prášek určený na zvyšování celkové tvrdosti vody (gH) a uhličitanové tvrdosti (kH) v poměru ° dgh / KH: 1,0 / 0,5, mírně zvyšuje i pH vody a to v návaznosti se zvýšením kH. pH zvyšuje podle parametrů (pH) vstupní vody. SaltyShrimp Shrimp Mineral GH / KH + se používá k remineralizaci vody z reverzní osmózy, dešťové vody a jiných měkkých vod. Tento výrobek je ideální pro krevety rodu Neocaridina.

Obsahuje všechny důležité minerální látky a stopové prvky pro plné zdraví a vybarvení krevet, dobrého tempa rozmnožování a jejich růstu. Podporuje růst rostlin a mechů, a mikrobiální filtraci substrátů.

SaltyShrimp Shrimp Mineral GH / KH + má ideální poměr vápníku a hořčíku 3: 1. Přidáním tohoto produktu do akvária doplníte i makroprvok Draslík (K), který se v běžné vodovodní vodě nenachází a který je velmi důležitý pro růst rostlin, a proto ho již není třeba doplňovat zvláštním hnojivem.

Pokyny:

Prášek rozmíchejte ve vodě, kterou chcete do akvária doplnit mimo akvária. Rozpouští se velmi rychle a do pár vteřin je voda připravena k použití. Nerozpuštěné částečky také vylijte do akvária. Dózu nenechávejte otevřenou.

Dávkovanie:

Tvrdost vody z osmózy, destilované, dešťové či demineralizované vody zvýšíte jednou odměrkou (cca 2g) na 10 litrů vody o asi 6 ° dH a vodivost asi o 300 +/- 50 mikrosiemens, což je cca TDS: 195 +/- 30 ppm.

Obsah
• 100 g 
• Součástí balení je odměrka
• opětovně uzavíratelná plechovka s věkem

Vyrobeno v Německu

Ideální parametry vody pro krevetky rodu Neocaridina

IMG_0465

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: