SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5 800g

Kód: 605
Neohodnoceno
Značka: SaltyShrimp
1 000 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

SaltyShrimp Sulawesi Mineral 8,5 110g Sulawesi Mineral 8.5 byl vyvinut na základě výsledků vědecké analýzy vody pocházející z jezer systému Malili Lake na Sulawesi.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SlanéShrimp Sulawesi Minerální 8,5

Sulawesi Mineral 8.5 je snadno rozpustná varianta minerální série Sulawesi s pH přibližně 8,5 a používá se při výměně vody pro zvýšení tvrdosti osmotické, deštivé nebo jiné měkké vody. Obsahuje všechny potřebné minerály a stopové prvky pro zdraví, vitalitu, zbarvení, úspěšný chov a chov známých druhů garnátů z regionu Sulawesi, např. Podporuje regeneraci mikrobiálních biofiltrů a snižuje riziko nebezpečných bakterií. Zvyšuje tvrdost uhličitanu a celkovou tvrdost ve vztahu k KH/ ° dH = 0,78 / 1,0.

Pokyny
Smíchejte prášek v menším množstvím vody mimo akvárium. Rozpouští se velmi rychle a během několika sekund je voda připravena k použití. Také nalijte nerozpuštěné částice do akvária. Nenechávejte prázdnotu otevřenou. Dávkování
Tvrdost vody z osmózy, dešťové nebo demineralizované vody se zvyšuje o jednu odměrku (cca 3 g) na 20 litrů vody asi o 7 ° dH a vodivost asi o 220 +/- 40 mikrosiemens.

Odměrka je připevněna k obalu.
800 g (dostačující pro přibližně 6660 l vody)


Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: