Shrimps Affair Setup Powder 100g

Kód: 10069
Neohodnoceno
825 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Shrimps Affair Setup Powder zajišťuje růst mikrobakterií v nových a stávajících akváriích. Rovněž zajišťuje růst biofilmu sestávajícího z bakterií, minerálů, vitamínů, enzymů a aminokyselin.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Affair Setup Powder zajišťuje růst mikrobakterií v nových a stávajících akváriích. Rovněž zajišťuje růst biofilmu sestávajícího z bakterií, minerálů, vitamínů, enzymů a aminokyselin.

Mladé)krevety jedí tyto mikrobakterie, které jsou důležitou součástí potravy. Tím, že se těmto mikrobakteriím umožní správný růst a udržování, mají krevety vždy k dispozici dostatek přirozené potravy, což zlepšuje přežití a míru rozmnožování.Mladé)krevety jedí tyto mikrobakterie, které jsou důležitou součástí potravy. Tím, že se těmto mikrobakteriím umožní správný růst a udržování, mají krevety vždy k dispozici dostatek přirozené potravy, což zlepšuje přežití a míru rozmnožování.

Založení nového akvária s práškem Shrimps Affair má několik výhod. Během období cyklování je patrný bílý zákal, což jsou vlastně vypěstované bakterie. Výsledkem je, že akvárium okamžitě začne dobře fungovat s dostatečným množstvím filtračních bakterií, ale co je důležitější, krevetám se po přidání do akvária vždy hned daří vzhledem k množství potravy.

Jelikož Shrimps Affair umožňuje růst přirozeně se vyskytujícím mikrobakteriím, nikdy nemůže kontaminovat vodu. Tyto bakterie jsou obvykle přítomny také ve vodě, ale jen ve velmi malé míře. Použitím se voda neznečišťuje a odpadní produkty zůstávají nízké. Díky tomu se krevety budou cítit pohodlněji, což podporuje zbarvení a chov.

Dávkování

- Pro nové akvárium 1 gram na 10 litrů akvarijní vody ihned po spuštění akvária. 2 zarovnané přiložené lžičky

- K udržení biofilmu ve stávajícím akváriu týdně:

  • 1 Ft nádrž (odhad 10 litrů) 1/4  přiložené lžičky - zarovnaná1
  • 1/2 Ft nádrž (odhad 30-40 litrů) 1/2 přiložené lžičky zarovnaná
  • 2 ft nádrž a více (50-60 litrů a více) 1 zarovnaná
  • lžička-1 gram odpovídá dvěma zarovnaným lžičkám - lžička je součástí balení.

Balení: 100 gramů ve formě prášku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální doplňky pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: