Shrimps Forever Biopowder 50g

Kód: 183
Neohodnoceno
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Shrimps Forever Biopowder obsahuje směs dobrých bakterií a minerálů, které podporují růst mikrobaktérií v nových i stávajících akváriích. Krevety tyto mikrobakteriemi konzumují a jsou důležitou součástí jejich stravy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Biopowder 50g

Shrimps Forever Biopowder obsahuje směs dobrých bakterií a minerálů, které podporují růst mikrobaktérií v nových i stávajících akváriích. Krevety tyto mikrobakteriemi konzumují a jsou důležitou součástí jejich stravy. Udržování těchto bakterií zaručuje, že krevety budou mít vždy k dispozici dostatek přirozené potravy.

Během záběhu se v akváriu začne tvořit bílá houba, což jsou vlastně vypěstované bakterie. Přidáním bioprášku se také přidávají dobré nitrifikační bakterie, které zlepšují kvalitu vody a napomáhají k zaběhnutí akvária. Shrimps Forever Biopowder kromě toho, že poskytuje důležitou potravu pro dospělé a zejména mladé krevetky, priespeva ik zaběhnuté akvária, protože dodává bakterie, které přeměňují amoniak na NO2 a NO2 na bezpečné NO3.

Tyto bakterie se přirozeně vyskytují ve vodě, ale jen v malém množství. Použití bioprášku zabrání znečištění vody, díky čemuž se budou krevety cítit pohodlněji, což podporuje jejich zabarvení a množení.

Složení

Mikrobakteriemi, minerály a zrna

Dávkování

Před přidáním vody do nového akvária posypte substrát biopráškom v množství půl balení výrobku 100 litrů vody. Krevety přidejte do akvária až po 4 týdnech. Následně přidávejte každý den 1 odměrku (součást balení) na 100 litrů vody.

Obsah: 50 gramů ve formě prášku

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: