Shrimps Forever Caridina box

Kód: 117
Neohodnoceno
540 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

V krabici Shrimps Forever Caridina máte vše, co potřebujete pro úspěšný chov krevetek rodu Caridina v jedné krabici. Tato krabička obsahuje různé druhy potravin, minerálů a přísad.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Caridina box obsahuje:

Denní krmivo, 20 gramů. Denní krmivo je 100% přírodní krmivo pro krevety s extra vitamíny. Toto krmivo pro krevety je kompletní a vhodné pro každodenní použití. Denní krmivo obsahuje další vitaminy a vlákniny pro dobré trávení a zvýraznění barev.

Bioprášek, 20 gramů. Bioprášek je směsí prospěšných bakterií a minerálů, které podporují růst mikrobakterií v nových i stávajících akváriích. Nejen mladé krevety jedí tyto mikrobakterie, které jsou rozhodující součástí jejich stravy.

ProBacter, 50 mililitrů. Filtrační bakterie ProBacter obsahují miliony živých nitrifikačních bakterií, které zkracují dobu spuštění akvária a urychlují přirozenou rovnováhu v akváriu. Tyto filtrační bakterie přeměňují odpad na dusičnany, aby je mohly rostliny v akváriu absorbovat.

Shrimp trace, 50 mililitrů. Shrimp trace obsahuje stopové prvky a minerály, které se původně nevyskytují ve vodě, ale které krevety v malém množství potřebují. Shrimp trace pomáhá podporovat mnoho metabolických procesů a produkci enzymů.

GH+ minerální prášek, 40 gramů. Minerální prášek GH+ byl speciálně vyvinut na remineralizaci osmotické, destilované nebo dešťové vody pro krevety rodu Caridina. Přidáním minerálního prášku GH+ do vody se zvýší pouze GH bez ovlivnění KH a pH. V kombinaci s půdou, která snižuje pH, je dosaženo ideálních parametrů vody pro chov krevetek Caridina.

S produktem Caridina Box máte vše, co potřebujete, a můžete začít s chovem krevetek Caridina.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: