Shrimps Forever Ex-It - Proti ploštenkám 35g

Kód: 5111
Neohodnoceno
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Shrimps Forever Ex-it zbaví vaše akvárium planárií, hydry a šneků v 1 nebo 2 ošetřeních. Shrimps Forever Ex-it je bezpečný pro krevety a raky. Působí rychle a efektivně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Ex-it zbaví vaše akvárium planárií, hydry a šneků v 1 nebo 2 ošetřeních. Shrimps Forever Ex-it je bezpečný pro krevety a raky. Působí rychle a efektivně. Ploštěnka je druh červa s trojúhelníkovou hlavou a může dorůst až do délky 4/5 centimetru. Planarie mají obvykle jeden nebo dva páry očí a mají charakteristickou trojúhelníkovou nebo šípovitou hlavu.

Shrimps Forever Ex-it funguje stejně jako Biomax NO planaria na bázi přírodní složky extraktu z palmy betelového ořechu.

Palma z betelových ořechů je přirozeně se vyskytující surovina, která se získává ze stonku betelové palmy. Palmový extrakt je toxický pro organismy podobné červům.
Shrimps Forever Ex-it nemá žádný vliv na kvalitu vody. Hodnota pH, GH a KH zůstává během kúry nezměněna.

Shrimps Forever Ex-it nemá negativní vliv na krevety, vodní rostliny a důležité bakterie ve vodě nebo filtračním materiálu a byl opakovaně úspěšně testován proti planáriím. Přečtěte si prosím důležitá upozornění.

Hlavní složky

Palma z betelových ořechů, extrakt ze stonku palmy

Dávkování a použití

Dávkujte 1 gram (asi půl čajové lžičky) na 50 litrů akvarijní vody. Po 5 dnech vyměňte 50% vody a pokud se problémy ještě nevyřešily, dávkujte znovu.

Důležité poznámky

- Shrimps Forever Ex-it zabíjí šneky a ploštěnky, což způsobuje, že se do vody dostává hodně odpadu, když tato zvířata zahynou. Sledujte své hodnoty vody a zajistěte rychlé odstranění mrtvých zvířat! Proveďte výměnu 50/80 % vody, je-li množství odpadu příliš vysoké.

Balení

35 gramů prášku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: