Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder 90g

Kód: 201
Neohodnoceno
270 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…
Shrimps Forever GH / KH + Mineral Powder je speciálně vyvinutý prášek pro opětovnou mineralizaci osmotický, dešťové nebo destilované vody speciálně upravený pro chov krevetek rodu Neocaridina. Dodává vodě důležité minerály.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder 90g

Shrimps Forever GH / KH + Mineral Powder je speciálně vyvinutý prášek pro opětovnou mineralizaci osmotické, dešťové nebo destilované vody speciálně upravený pro chov krevetek rodu Neocaridina.

Výsledkem této kombinace jsou optimální hodnoty vody, což výrazně zlepšuje chov a zdraví krevet rodu Neocaridina. Produkt Shrimps Forever GH / KH + Mineral Powder zvyšuje celkovou tvrdost (° DGH) a uhličitanovou tvrdost (KH) v poměru ° DGH / KH: 1,0 / 0,5. Také zvyšuje hodnotu pH na 7. Vápník a magnézium do vody přidává v ideálním poměru 3: 1, zároveň s tímto produktem do vody přidáte i pro rostliny velmi důležitý draslík (K).

Shrimps Forever GH / KH + Mineral Powder dodává vodě důležité minerály a stopové prvky potřebné pro zdraví krevet. Podporuje růst rostlin a regeneraci mikrobaktérií ve filtru.

Dávkování

Přidejte 2 gramy na 10 litrů vody, aby se hodnota GH upravila na úroveň 6 a KH na úroveň 3 s vodivostí 400 mikrosiemensech. 90 gramů postačí na 450 litrů (nové) vody.

Obsah: 90 gramů ve formě prášku

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: