Shrimps Forever Growth 30 g

Kód: 129
Neohodnoceno
220 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
21.6.2024

Shrimps Forever Growth je výrobek určený k urychlení růstu a také k podpoře imunitního systému krevetek. Díky vysokému obsahu bílkovin a přidaným minerálům a enzymům je podpořen vývoj krevetek v obecné míře.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Growth 30 gramů je speciální krmivo doplněné o enzymy, vitamíny a fosfolipidy, které v celkové míře zlepšují kondici krevetek ve vašem akváriu. Kromě růstu tímto krmivem podpoříte i imunitní systém krevetek. Díky správné podpoře imunitního systému je možné předcházet chorobám již v raném stadiu.

Shrimps Forever Growth je složený ze směsi rostlinných a živočišných složek, takže krevetky dostanou vše, co potřebují pro rychlý a dobrý růst.

Složení: sója, rybí moučka, spirulina, mořské řasy, pšeničný lepek, vitamin C, laktát vápenatý, fosforečnan vápenatý, droždí, minerální premix, vitamin premix, komplex vitaminu B.

Dávkování: Toto krmivo používejte jako doplňkové krmivo pro krevety na podporu a urychlení jejich růstu. Krmte asi 2 až 3 krát týdně množstvím, které krevetky snědí za dvě hodiny.

Obsah: 30 gramů ve formě tyčinek.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: