Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder (Dýňový prášek) 4g (Vzorek)

Kód: 528
Neohodnoceno
30 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je krmivo vyrobené z dýně Cucurbita moschata. Tento druh tykve je velmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Dýňový prášek je zdravým doplňkem kompletního krmiva pro krevety. Obsah: 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder 40g

Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je doplňkové krmivo vyrobené z dýně Cucurbita moschata. Tento druh tykve je velmi bohatý na vitamíny, minerály a vlákninu. Dýně jsou pěstovány ekologicky a neobsahují pesticidy, nečistoty ani škodlivé látky.

Krmivo Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je bohaté na přírodní minerály. Ty podporují proces vzliekania a vytváření brnění. Kromě toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, což podporuje trávení a imunitní systém. Díky tomu krevety absorbují více živin, což prospívá jejich zdraví a růstu.

Dýně Cucurbita moschata také obsahuje vysoký obsah betakarotenu, který zvyšuje přirozené zabarvení krevet. Beta-karoten přirozeně stimuluje produkci barevného pigmentu, čímž krevety získávají intenzivnější zabarvení.

Krmivo je v práškové formě, takže se dostane na všechna místa v akváriu a dostanou se k němu i mladé krevety. Shrimps Forever Natural Pumpkin Powder je velmi zdravým doplňkem ke kompletnímu krmivu pro krevety.

Dávkování

Používejte jako doplňkové krmivo. Mimo akvária smíchejte s trochou vody a následně tuto vodu vylijte do akvária. Dávkujte v množství, které krevety dokážou zkonzumovat za dvě hodiny.

Velikost balení

4 gramy. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: