Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder (Kopřivový prášek) 10g (Vzorek)

Kód: 580
Neohodnoceno
60 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
24.4.2024

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je přírodní prášek z kopřivy bohatý na přírodní křemičitany a minerály. Ty pomáhají při procesu vzliekania a při vytváření brnění. Kopřiva je také velmi bohatá na vlákninu a vitamíny. Obsah: 40 gramů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder 40g

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je krmivo vyrobené ze 100% přírodních jemně mletých listů kopřivy. Tyto listy jsou pěstovány ekologicky a neobsahují pesticidy, nečistoty ani škodlivé látky.

Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je bohatý na přírodní křemičitany a minerály. Ty pomáhají při procesu vzliekania a při vytváření brnění. Kromě toho je krmivo bohaté na vlákninu a vitamíny, což podporuje trávení a imunitní systém. Díky tomu krevety absorbují více živin, což prospívá jejich zdraví a růstu.

Krmivo je v práškové formě, takže se dostane na všechna místa v akváriu a dostanou se k němu i mladé krevety. Shrimps Forever Natural Stinging Nettle Powder je velmi zdravým doplňkem ke kompletnímu krmivu pro krevety.

Dávkování

Používejte jako doplňkové krmivo. Mimo akvária smíchejte s trochou vody a následně tuto vodu vylijte do akvária. Dávkujte v množství, které krevety dokážou zkonzumovat za dvě hodiny.

Velikost balení

10 gramů. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky krmiv pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: