Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box

Kód: 171
Neohodnoceno
540 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Souprava Shrimps Forever Neocaridina / Tiger Box vám zajistí vše, co potřebujete pro chov krevet Neocaridina a tygřích krevet. Obsahuje různé druhy potravin, minerálů a doplňků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Neocaridina/Tiger Box

Souprava Shrimps Forever Neocaridina / Tiger Box vám zajistí vše, co potřebujete pro chov krevet Neocaridina a tygřích krevet. Obsahuje různé druhy potravin, minerálů a doplňků. Díky ní máte možnost okamžitě si vyzkoušet množství produktů ze široké nabídky produktů Shrimps Forever.

Najdete v ní produkty:

Shrimps Forever Daily Feed, 20 gramů. 100% přírodní denní krmivo pro krevety s extra vitamíny. Krmivo je kompletní a vhodné pro každodenní použití. Obsahuje i další vitamíny a vlákniny, které podporují trávení a vývoj barev.

Shrimps Forever Biopowder, 20 gramů. Bioprášok tvoří směs dobrých bakterií a minerálů, které podporují růst mikrobaktérií v nových i stávajících akváriích. Krevety tyto mikrobakteriemi konzumují a jsou důležitou součástí jejich stravy.

Shrimps Forever ProBacter, 50 mililitrů. Filtrační bakterie ProBacter obsahují miliony živých bakterií, které urychlují vytváření přirozené rovnováhy bakterií v novém akváriu. Tyto bakterie přeměňují odpad na dusičnany, díky čemuž jejich rostliny v akváriu mohou absorbovat.

Shrimps Forever Shrimp Trace, 50 mililitrů. Produkt obsahuje stopové prvky a minerály, které krevety potřebují v malém množství, ale přirozeně se ve vodě nenacházejí.

Shrimps Forever GH/KH+ Mineral Powder, 40 gramů. Minerální prášek je speciálně vyvinutý na mineralizaci osmózy a dešťové vody a pro přípravu vody pro chov krevet Neocaridina a tygřích krevet. Prášek zvyšuje celkovou tvrdost (° DGH) a uhličitanovou tvrdost (KH) v relativním podílu ° DGH / KH: 1,0 / 0,5. Hodnotu pH zvyšuje na + - 7.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: