Shrimps Forever Shrimp Trace 130ml

Kód: 186
Neohodnoceno
324 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
29.5.2024

Produkt Shrimps Forever Shrimp Trace obsahuje stopové prvky a minerály, které krevety potřebují v malém množství, ale přirozeně se ve vodě nenacházejí. Produkt u krevet podporuje mnoho metabolických procesů a produkci enzymů. Obsah: 130 ml.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever Shrimp Trace 130ml

Produkt Shrimps Forever Shrimp Trace obsahuje stopové prvky a minerály, které krevety potřebují v malém množství, ale přirozeně se ve vodě nenacházejí. Produkt u krevet podporuje mnoho metabolických procesů a produkci enzymů.

Kvůli nedostatku těchto stopových prvků a minerálů ve vodě se u krevet mohou vyskytnout problémy, které vedou ke zpomalení růstu, erektilní dysfunkci, reprodukčním problémem, chorobám nebo až ke smrti. Přidání malého množství produktu při každé výměně vody tímto problémem zabrání.

Složení

100% přírodní stopové prvky a minerály, 100% organický chitin

Dávkování

Při každé výměně vody použijte 5 mililitrů na 40 litrů vody. 1 láhev postačí na 1040 litrů vody. Balení obsahuje kapátko (20 kapek je asi 1 mililitr).

Tip: Pro optimální podporu krevet použijte Shrimps Forever Shrimp Trace v kombinaci s produktem Shrimps Forever GH + Mineral Powder a s produktem Shrimps Forever Black Water.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: