Shrimps Forever White 4g (Vzorek)

Kód: 534
Neohodnoceno
38 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Shrimps Forever White je doplňkové krmivo pro krevety, které se používá k posílení bílého zabarvení krevet. Přidání přírodních minerálů zvyšuje pigmentaci, která zvyšuje barevné pokrytí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shrimps Forever White

Shrimps Forever White je doplňkové krmivo pro krevety, které se používá k posílení bílého zabarvení krevet. Přidání přírodních minerálů zvyšuje pigmentaci, která zvyšuje barevné pokrytí. Tento proces začíná již ve velmi mladém věku, kdy se krevety přirozeným růstem více obarví. Takto se vytvoří hlouběji a intenzivněji bílé zbarvení. Tento proces se děje 100% přirozeným způsobem.

Krmivo Shrimps Forever White je také velmi bohaté na aminokyseliny a enzymy, což prospívá růstu a dělení buněk. To podpoří zdravý vývoj a zabrání malformacím.

Vysoký obsah minerálů a křemičitanů v krmivu Shrimps Forever White zabraňuje problémům se vzliekaním a krevety budou mít k dispozici dostatek minerálů na vyvinutí pevné skořápky.

Složení a dávkování

Vápník, montmorillonit, sojová mouka, rostlinné vedlejší produkty a bílkoviny, aminokyseliny, makroelementy a minerály s B-komplexem.

Krmte přibližně dvakrát týdně střídavě s jiným krmivem pro krevety v množství, které dokážou zkonzumovat do dvou hodin.

Velikost balení

4 gramy. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 4g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: