SL-Aqua Bing Tsau Carbon - Tekuté CO2 250ml

Kód: 4926
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
450 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SL-aqua Bing Tsau carbon (CO2) je doplňková makroživina, která se používá hlavně k řešení problémů způsobených nedostatkem uhlíku. Alternativa k CO2 v plynné formě

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-aqua Bing Tsau carbon (CO2) je doplňková makroživina, která se používá hlavně k řešení problémů způsobených nedostatkem uhlíku.

Alternativa k CO2 v plynné formě. Nedostatek uhlíku se v akváriu projevuje slabým/opožděným růstem rostlin. Výsledkem je, že akvarijní rostliny méně absorbují růstové živiny, jako jsou dusičnany a fosfáty, což vede k růstu řas.

Tento zdroj uhlíku je dostupný ve volné formě, a proto jej akvarijní rostliny mohou snadno absorbovat. Akvarijní rostlina využívá uhlík k fotosyntéze. Fotosyntéza je proces, při kterém rostlina přeměňuje uhlík na sacharidy/cukry. Ty zase slouží jako zdroj energie pro rostlinu. Díky tomu je uhlík nezbytným stavebním materiálem, který stojí na začátku všech procesů růstu rostlin.

SL-aqua Bing Tsau Carbon je plně kompatibilní s jinými rostlinnými hnojivy a přísadami. 100% bezpečné použití v akváriích s krevetami.

Dávkování
- K pravidelnému hnojení používejte 4 mililitry na 100 litrů akvarijní vody každý druhý den.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: