SL-Aqua GH conditioner for Bee Shrimp 250ml

Kód: 219
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
324 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
19.6.2024

SL-aqua GH conditioner obsahuje všechny esenciální minerály a elementy pro úspěšný chov a množení krevetek Caridina. Tento produkt zvyšuje GH hodnotu měkké vody, dešťové vody a vody v akváriích s reverzní osmózou.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-aqua GH conditioner obsahuje všechny esenciální minerály a elementy pro úspěšný chov a množení krevetek Caridina. Tento produkt zvyšuje GH hodnotu měkké vody, dešťové vody, destilované vody a vody v akváriích s reverzní osmózou, přičemž nemá žádný vliv na hodnoty KH a pH. V kombinaci se substrátem snižujícím pH vody víte dosáhnout stabilní prostředí pro úspěšný chov krevetek Caridina - například druhy Crystal red / black, Taiwan bee nebo Pinto.

Obsažené minerály zajišťují krevetky bezproblémové svlékání a silný pancíř, přičemž správně mikroelementy její zajišťují optimální růst a zbarvení. Tento přípravek rovněž zvyšuje míru přežití mladých krevetek. GH Conditioner svým složením také pomáhá i akvarijním rostlinám.

Dávkování:

Pro navýšení GH o 1 stupeň přidejte 1 ml přípravku do 10 L měkké vody / dešťové vody, destilované vody / vody z reverzní osmózy. Objem pumpičky = 2 ml. Přípravek smíchejte s vodou mimo akvária - vodu s přípravkem do něj přidejte až potom.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: