SL-Aqua Milione Bacteria Powder 70g

Kód: 288
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
300 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SL-aqua Milione je vysoce kvalitní prášek sestávající z milionů filtrovacích bakterií. Filtrovací bakterie jsou důležité pro každé akvárium, protože rozkládají odpad a udržují v akváriu rovnováhu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-Aqua Milione Bacteria Powder

SL-aqua Milione je vysoce kvalitní prášek sestávající z milionů filtrovacích bakterií.

Filtrovací bakterie jsou důležité pro každé akvárium, protože rozkládala odpad a udržují v akváriu rovnováhu. Jedna naběračka (součást balení) prášku obsahuje 5 milionů filtračních bakterií. Prášek můžete do akvária přidávat během pravidelné údržby. Takto udržíte stabilní úroveň filtrovacích bakterií, přičemž se zbavíte odpadu a nepříjemného zápachu. Čistší prostředí zklidňuje obyvatel akvária - krevetky budou v akváriu cítit pohodlně a bude se jim dařit.

Pokud máte problémy s nepříjemným zápachem, přidejte do vody dvě naběračky přípravku na 1L vody a zápach zmizí do 14ti dnů.

V nově založeném akváriu můžete prášek vysypat na substrát. Tyto bakterie urychlí fázi zabíhání akvária. Na 1 litr substrátu použijte asi 2 odměrky.

Během pravidelné údržby rovněž přidávejte tyto bakterie. Tím zajišťujete udržení jejich populace, pomůžete s urychlením odbourávání odpadu v akváriu. Tento produkt dále zajišťuje odstranění nepříjemného zápachu a pomáhá při prevenci proti řasám.

Dávkujte 2 odměrky na 1 litr akvarijní vody.

Obsah: 70 gramů. + - 280 kopečků.

Filtrační bakterie SL-aqua Milione dodáváme s odměrkou

SL-aqua Milione je podobný produkt jako ADA Bacter 100.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: