SL-Aqua Nature black soil 3L

Kód: 3735
1 hodnocení
Značka: SL-Aqua
475 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SL-Aqua more nature black soil je aktivní substrát černé barvy, který snižuje pH o velikosti zrna 1,5-3,5 milimetrů. Tento aktivní substrát přirozeným způsobem snižuje pH a kH vody v akváriu. To zajišťuje optimální hodnoty vody pro krevety rodu Caridina a další krevetky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-Aqua more nature black soil je vyroben z vysoce kvalitní přírodní půdy, slinuté do měkké, porézní a zrnité struktury, která pomáhá udržovat stabilní, zdravou a čistou vodu po delší dobu. Tento výrobek obsahuje organické a huminové kyseliny.

SL-Aqua more nature black soil je bohatá na přírodní organické kyseliny, které zajišťují vazbu kH, a proto pH může přirozeně klesnout na přibližně 5,5 – 6,5 (v závislosti na použité vstupní vodě). To vytváří ideální hodnoty vody pro ryby a krevety (například krevety Caridina), které milují měkkou a mírně kyselou akvarijní vodu.

Tato aktivní akvarijní půda snižující pH také obsahuje dostatek živin, které poskytují akvarijním rostlinám potravu během prvních šesti měsíců. Tyto živiny se přirozeně vyskytují v zrnu a jsou speciálně vyváženy pro použití v akváriích s krevetami s jakýmkoli počtem akvarijních rostlin.

Všeobecné informace


• SL-aqua more black soil nature je vhodná iv kombinaci s půdním filtrem
• Při prvním použití se může voda zakalit. V kombinaci s akváriovým filtrem zakalení během několika hodin zmizí. Potom bude voda křišťálově čistá.
• Sáček po použití nechte zavřený, abyste předešli dehydrataci substrátu.

Doporučuje se vytvořit spodní vrstvu půdy o tloušťce nejméně 4 centimetry.
Barva: přírodní černá
Zrnitost: 1,5-3,5 mm

Požadované množství substrátu lze vypočítat pomocí tohoto vzorce:

(délka akvária x šířka akvária x tloušťka vrstvy půdy) / 940

Takže pro akvárium 60x30 a 4 cm vrstvu půdy potřebujete:
(60x30x4) / 940 = 7,66 litru

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: