SL-Aqua Shrimp Shrimplet Feed - Pro mláďatá 10g (Vzorek)

Kód: 590
Akce
Neohodnoceno
Značka: SL-Aqua
150 Kč –6 %
baby
150 Kč –6 % 140 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SL-aqua More Baby Shrimp je kompletní strava pro mladé krevetky. Obsahuje vše potřebné pro zdravý vývin a růst mladých krevetek. Speciální forma v prášku.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SL-aqua Baby Shrimp je komplexní krmivo pro novorozené a dospívající krevetky. Toto krmivo v sobě obsahuje vše co v první fázi svého života mladé krevetky potřebují k řádnému vývoji.

V první fázi svého života dospívající krevetka svléká krunýř mnohem častěji, a proto má specifické nároky a potřeby na živiny. Všechny tyto nároky jsou zahnuté v tomto krmivu. Toto všechno zní hezky, ale jaké jsou ty "specifické nároky"?

Krmivo musí mít správné rozměry, přičemž Sl - Aqua Baby má prachovitých formu, aby se k němu věděli malé krevetky v pohodě dostat. Obsahuje ve zvýšené míře chitin a ostatní minerály, které zajišťují častěji svlékání krunýře krevetek, což je velmi důležité, protože problémy při svleku jsou nejčastější příčinou úmrtí mladých krevetek.

Toto krmivo rovněž obsahovat amino kyseliny a různé enzymy, které zajišťuje krevetky dobrý start do zdravého a dlouhého života.

S krmivem SL-Aqua Shrimp Shrimplet Feed dosáhnete zvýšenou míru přežití novorozených krevetek.

Dávkováníé: SL-Aqua Shrimp Shrimplet Feed můžete dávkovat denně jako komplexní krmivo. Dávkujte množství, které krevetky zkonzumují za 1 až 2 hodiny.

Velikost balení

10 gramů. Vzorek krmiva zasíláme v průhledných opakovaně uzavíratelných obalech.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vzorky krmiv pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: