Söchting Oxydator - náhradní náplň 12% 1 L

Kód: 4006
Neohodnoceno
Značka: Söchting
325 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

SÖCHTING Oxydatory jsou jednoduchá zařízení v podobě nádoby s vybavením, která po aktivaci dodávají do vody v akváriu na rozdíl od okysličovacích motorků zcela čistý a aktivní kyslík v jedinečné kombinaci mnoha výhod.

  • 1 litr plnícího roztoku 12% pro všechna oxidační činidla Söchting.
  • Roztok lze smíchat s destilovanou vodou, například zředit na 6% roztok. Upozornění: K mixování nepoužívejte vodu z vodovodu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

SÖCHTING Oxydatory jsou jednoduchá zařízení v podobě nádoby s vybavením, která po aktivaci dodávají do vody v akváriu na rozdíl od okysličovacích motorků zcela čistý a aktivní kyslík v jedinečné kombinaci mnoha výhod

Hlavní vlastnosti

Čistý kyslík, který oxydátor vyrobí, se z větší části a bez tvorby bublinek ihned rozpustí ve vodě. Přívod kyslíku tak probíhá zcela bezhlučně, plynule a po dlouhou dobu. Nedochází k žádnému vylučování oxidu uhličitého a k víření detritu ze dna akvária, jako u okysličovacích motorků.

Aktivní kyslík urychluje odbourávání odpadních látek, potlačuje hnilobné procesy v celém prostoru akvária, jelikož zlepšuje podmínky pro prospěšné bakterie, které jsou na kyslíku závislé. Biologická filtrace se tak mnohonásobně zlepší.

Aktivní kyslík se dostává také do substrátu a vytváří z něj ideální biologický filtr.

Nevyžaduje připojení k elektrické síti a výpadky elektřiny jeho funkci neovlivní.

Funguje na principu chemické reakce čistého peroxidu vodíku v přítomnosti katalyzátoru, při které vzniká čistý kyslík a voda. Funguje dokud se zásoba peroxidu nemine. Kromě doplňování peroxidu nevyžaduje žádnou péči.

Obsah balení

  • 1 litr plnícího roztoku 12% pro všechna oxidační činidla Söchting.
  • Roztok lze smíchat s destilovanou vodou, například zředit na 6% roztok. Upozornění: K mixování nepoužívejte vodu z vodovodu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: