Tima Shrimp Paste Gravid 35g

Kód: 10081
Neohodnoceno
Značka: TIMA
325 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Tato vysoce kvalitní pasta byla navržena jako hlavní krmivo pro krevety a mikrofaunu v akváriu. Používají se pouze suroviny nejvyšší kvality a pasta se vyrábí bez tepla, takže vitamíny a živiny zůstávají v podstatě nedotčené.

  • vysoce kvalitní suroviny, pečlivě vyrobené
  • se speciální silou pro tvorbu vajec
  • s důležitými živinami a vitamíny
  • jemně pastovitá potravinářská pasta

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vysoce kvalitní pasta byla navržena jako hlavní krmivo pro krevety a mikrofaunu v akváriu. Používají se pouze suroviny nejvyšší kvality a pasta se vyrábí bez tepla, takže vitamíny a živiny zůstávají v podstatě nedotčené.Tato vysoce kvalitní pasta byla navržena jako hlavní krmivo pro krevety a mikrofaunu v akváriu. Používají se pouze suroviny nejvyšší kvality a pasta se vyrábí bez tepla, takže vitamíny a živiny zůstávají v podstatě nedotčené.

Tima Shrimp pasta Gravid & Red se pomalu rozpouští, když ji obyvatelé akvária okusují, a dodává krevetám energii, kterou potřebují pro tvorbu vajíček.Tato pasta na krevety obsahuje přísadu červené barvy, díky které vyniknou červené barevné pigmenty ve vašich krevetách. Červené pigmenty, které jsou již přítomny, jsou zvýrazněny.
Doporučujeme podávat tuto pastu v misce na jídlo, aby žádná z nich nezmizela v substrátu nevyužita.


Pro cílené krmení v misce na jídlo, která je již v nádrži, použijte krmnou hadičku nebo misku vyjměte, připevněte na ni trochu pasty a znovu ji vložte do nádrže.

Pasta Tima Shrimp je také skvělá pro krmení vějířovitých krevet. Stačí vytvořit malou kouli a připevnit ji na sklo akvária v proudu. Potravinová pasta pěkně přilne na sklo a pomalu se rozpouští, přičemž uvolňuje oblak suspendovaných částeček jídla, které mohou krevety snadno odfiltrovat.

Doporučení ke krmení
1 malá kulička na 20 až 30 krevet denně

Složení

Ryby a vedlejší rybí produkty, obiloviny, vedlejší rostlinné produkty kvasnice, měkkýši a korýši, řasy
Přídatné látky (na kg)Stopové prvky: síran železnatý, heptahydrát (E1) 30 mg, jodid draselný (E2) 2 mg, síran měďnatý, pentahydrát (E4) 4 mg, monohydrát síranu manganatého (E5) 12 mg, zinek síran monohydrát (E6) 80 mg

Doplňkové parametry

Kategorie: Krmiva pro krevetky
Velikost balení: Celé balení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: