Benibachi Fulvic Grain 10g (Vzorek)

Kód: 5202
Neohodnoceno
Značka: Benibachi
150 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.6.2024

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životní podmínky krevet CRS.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Benibachi Fulvic Grain zlepšuje životní podmínky krevet CRS.

Hlavní vlastnosti

  • Vytváří kyselé a měkké prostředí pro krevetky. Oživuje procesy v substrátu.
  • BENIBACHI FULVIC GRAIN jsou zrna přírodních, dlouhodobě působících fulvo-kyselin vyvinutých společností BENIBACHI za účelem zlepšení chovu a podmínek chovu krevet.
  • Fulvic Grain zlepšuje parametry GH, KH, pH vody podobně jako přípravky na bázi huminových kyselin (Benibachi BLACKWATER), ale nezbarvuje vodu!
  • Používá se také v substrátech BLACK SOIL označených jako FULVIC.
  • FULVIC GRAIN je ve formě černého zrna, které dokonale splývají se zemí, a proto je tak široce používán. Doplněk má aktivitu asi 6 měsíců, liší se v závislosti na způsobu použití.

Nejdůležitější účinky Fulvic Grain jsou:

  • Snižuje pH vody na kolem pH6
  • Snižuje tvrdost vody GH a KH
  • Zvyšuje míru přežití malých krevet
  • Pozitivně působí na růst rostlin
  • Funguje proti řasám, omezuje růst všech řas v nádrži pro krevety

 

Použití

FULVIC GRAIN lze použít v mnoha situacích pro přizpůsobení parametrů vody ideálním podmínkám. Jedno balení FULVIC GRAIN postačuje pro akvárium o délce 60 cm. Uvedené dávky jsou doporučené, ale mohou být upraveny podle individuálních potřeb.

Založení akvária-jako příměs k substrátu pro vytvoření ještě kyselejšího a přátelštějšího prostředí pro CRS. Důkladně promíchejte s BLACK SOIL v množství 30-60g/60l, v závislosti na parametrech, které chcete získat. Takové použití se promítne do nejdelší životnosti produktu.

Když substrát začne ztrácet své vlastnosti, promíchejte jej s vrchní vrstvou substrátu v množství 30g/60l, aby se zabránilo opětovnému nechtěnému restartu. Můžete také odstranit 30% substrátu odkalovačem a posypat FULVIC GRAIN a jemně opláchnutý substrát vložit zpět. Tím se prodlouží jeho životnost!

Zlepšení parametru GH, KH a pH, pravidelně každých několik měsíců, aby se stabilizovaly vodní podmínky v nádrži. FULVIC GRAIN by měl být rozptýlen na substrát BLACK SOIL. Nejprve použijte 30g/60l, poté každé 2–3 měsíce použijte množství upravené testy.

FULVIC GRAIN umístěný ve filtru bude fungovat nejúčinněji, ale nejkratší dobu. Zpočátku používejte 15g/60l, aby nedošlo k přílišnému snížení pH, poté každý měsíc množství upravené na základě testů vody, aby se parametry zlepšily na požadované hodnoty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Speciální doplňky pro krevetky
Velikost balení: Vzorek 10g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: